Бортницьку станцію аерації модернізують за кошти японських інвесторів

Депутати Київради на пленарному засіданні сесії Київської міської ради

Tool items

Бортницьку станцію аерації модернізують за кошти японських інвесторів

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати погодили рішення “Про затвердження договору іпотеки”.

Йдеться про договір між Кабінетом міністрів України, що представлений Міністерством фінансів України, Київською міською радою та ПАТ “АК “Київводоканал”, укладений 27 квітня 2016 року. Відповідно до угоди, міська влада передає в іпотеку Міністерству фінансів земельну ділянку на вул. Колекторній, 1 у Дарницькому районі, аби японські інвестори модернізували Бортницьку станцію аерації, яка знаходиться на даній земельній ділянці. Між урядами України та Японії підписано кредитну угоду для залучення коштів на реконструкцію БСА від Японського агентства міжнародного співробітництва. Це позика на 108 мільярдів японських єн терміном на 40 років під 0,1% річних з пільговим періодом 10 років.

“У рамках надання японського кредиту передбачено реалізацію чотирьох пускових комплексів проекту, до яких входить будівництво нового першого блоку станції, технічне переоснащення другого та третього блоків, а також будівництво лінії механічного зневоднення та спалювання осаду. Передбачено й будівництво системи знезараження очищеної стічної води перед її скидом у річку Дніпро”, — зазначає заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

У результаті реалізації цього проекту, який передбачає зокрема й облаштування системи дезодорації, буде значно зменшено кількість викидів забруднюючих речовин у повітря. А за рахунок впровадження сучасних технологій — виконано вимоги ЄC щодо якості очищення стічних вод. Також буде зведено лінію утилізації осаду, який залишається в результаті очищення, що дасть можливість припинити скидання мулу на мулові поля, які наразі переповнені.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про затвердження списку лауреатів на присудження Премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування у 2021 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про Регламент Київської міської ради
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 232/8402 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»
  • Про надання статусу скверу земельній ділянці між озером Небреж та озером Мартишів у Дарницькому районі м. Києва
  • Про цільові внески територіальної громади міста Києва
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Асфальтобетонний завод «АБ Столичний» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва, експлуатації та обслуговування об'єктів інженерної інфраструктури (заїзду-виїзду), крім об'єктів дорожнього сервісу на вул. Новопирогівській
  • Про відмову громадянці Степаненко Марині Валеріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Деснянському районі міста Києва (664980195)
  • Про відмову громадянину Шалагіну Олексію Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у Подільському районі міста Києва (522001173)