Громадська приймальня

Адреса:
03028, м. Київ вул. Велика Китаївська,83
Телефон:
246-74-68, 221-64-45, 094-821-64-45
Години прийому:
Пн. – Пт. з 10.00 до 18.00
Громадська організація, яка виконує функції громадської приймальні:
Громадська організація «Інститут відкритої політики» Керівник: Савченко Наталія Григорівна
Помічники-консультанти:
  • Савченко Наталія Григорівна

Депутати Київради

Прокопів
Володимир
Володимирович
Дата народження:
21.08.1983
Фракція:
Депутатська фракція «Солідарність»
Посади:
Заступник міського голови - секретар Київської міської ради, Голова комісії
Комісія Київської міської ради з питань поновлення прав реабілітованих
Рішення/Проекти рішень
Проект рішення Київської міської ради №2040 (Про надання статусу скверу земельній ділянці на просп. Науки, 4-а у Голосіївському районі м. Києва)
Проект рішення Київської міської ради №2047 (Про Регламент Київської міської ради )
Проект рішення Київської міської ради №2378 (Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 02.06.2015 № 607/1471 «Про визначення перелі)
Проект рішення Київської міської ради №2287 (Про врегулювання питань використання земельної ділянки по вул.)
Проект рішення Київської міської ради №2129 (Про надання статусу скверу земельній ділянці на просп.)
Біографія

Заступник міського голови - секретар Київради, депутат Київради VII – VIII скликань, кандидат хімічних наук, магістр з адміністративного менеджменту, спеціаліст радіофізики, успішний підприємець. Народився 21 серпня 1983 року у м. Івано-Франківськ.

 

Освіта

У 2000 р. закінчив Івано-Франківський природничо-математичний ліцей. Того ж року вступив до Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника (м. Івано-Франківськ), де у 2005 р. отримав диплом за спеціальністю «Радіофізика та електроніка» і кваліфікацію – спеціаліст радіофізик. Під час навчання був головою профспілкового бюро фізико-математичного факультету, також неодноразово був капітаном збірної КВН університету. Був визнаний призером Всеукраїнського конкурсу захисту наукових робіт Малої академії наук України.

У 2005 р. вступив до Тернопільського національно-економічного університету, де в 2007 році отримав диплом магістра за спеціальністю «Адміністративний менеджмент» та кваліфікацію – менеджер з адміністративної діяльності.

У 2012 р. захистив кандидатську дисертацію та отримав науковий ступінь кандидата хімічних наук у Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника.

 

Трудова діяльність

Трудову діяльність розпочав у квітні 2005 р. на посаді директора представництва страхового акціонерного товариства «ОСТРА» у м. Харків.

У жовтні 2005 р. був переведений на посаду заступника голови правління цієї ж компанії у Харківському регіоні.

У червні 2006 р. став помічником-консультантом народного депутата України Матвієнка Анатолія Сергійовича.

У квітні 2007 р. був призначений на посаду головного спеціаліста відділу оздоровлення, праці та соціальної роботи Головного управління у справах сім’ї та молоді КМДА. Травень того ж року, переведений на посаду заступника начальника відділу оздоровлення, праці та соціальної політики Головного управління сім’ї та молоді КМДА, де пропрацював до грудня 2009 р.

З кінця 2009 р. вирішив зайнятися власною справою. Заснував та очолив консалтингову компанію «ВП ГРУП», яка до сьогодні успішно функціонує під керівництвом дружини, бізнес-партнера Прокопів Віри Андріївни.

У травні 2010 р. продовжив діяльність у якості помічника – консультанта народного депутата України Матвієнка Анатолія Сергійовича.

У лютому 2014 р. призначений на посаду провідного спеціаліста відділу контролю за дотриманням вимог земельного законодавства управління контролю за використанням та охороною земель Державної інспекції сільського господарства. У березні того ж року був призначений на посаду заступника директора Департаменту контролю за використанням і охороною земель у Державній інспекції сільського господарства України.

З липня 2014 р. став головним спеціалістом відділу координації інспекційної діяльності, аналізу та розгляду звернень Департаменту контролю за використанням і охороною земель.

 

Громадська діяльність
Громадську діяльність розпочав ще у студентські роки. Був членом ВГО "Український Молодіжний Собор". Згодом, увійшов до складу Центральної Ради Української республіканської партії "Собор". Під час «Помаранчевої Революції», у 2004 році обраний керівником виборчого штабу коаліції «Сила народу».

У жовтні 2013 р. очолив громадську організацію «Федерація роботодавців у земельній сфері».

У травні 2014 р. на місцевих виборах у м. Києві був обраний депутатом Київської міської Ради VII скликання, став співголовою фракції «УДАР-Солідарність», та очолив постійну комісію з питань містобудування, архітектури та землекористування Київської міської ради.
На чергових місцевих виборах у жовтні 2015 обраний депутатом Київської міської Ради VIII скликання. Двома третинами депутатів був обраний на посаду заступника міського голови - секретаря Київради.

 

Сім’я

Дружина – Прокопів Віра Андріївна. Випускниця економічного факультету Івано-Франківського інституту менеджменту, Тернопільського державного економічного університету. Спеціальність – менеджер ЗЕД. Успішний підприємець, керівник консалтингової компанії «ВП ГРУП».

Син – Прокопів Володимир, 2007 року народження. Захоплюється - футболом, грою в шахи та вивченням англійської мови.

Донька – Прокопів Ольга, 2009 року народження. Захоплюється танцями та вивченням іноземних мов.

Батько – Прокопів Володимир Васильович – професор, завідувач кафедри фізики і хімії твердого тіла Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.
Мати – Прокопів Зеновія Михайлівна – інженер-технолог.

Розширений пошук

  • Про передачу до сфери управління Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві нежилих приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва на вул. Леванєвського, 2
  • Про створення тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки діяльності автозаправних станцій (в тому числі газових) на території міста Києва
  • Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Фекліну Д.М. у мікрорайоні Жуляни Солом'янського району м. Києва для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд К-26665
  • Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Кохану І.І. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у м. Києві К-26657
  • Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Бачеку О.О. на вул. Керченській у Солом'янському районі м. Києва для будівництва індивідуального гаража К-26734