Засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку перенесено

Tool items

Позачергове засідання постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, яке було заплановане на вівторок, 20 квітня, не відбулося у зв'язку з відсутністю кворуму. 

Про дату, час і місце проведення засідання постійної комісії буде повідомлено додатково.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про відмову громадянину Грищуку Андрію Юрійовичу у наданні дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Академіка Заболотного у Голосіївському районі міста Києва (521801848)
  • Про відмову громадянину Пікінеру Олександру Васильовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального житлового будинку та господарських будівель на вул. Максименка Федора в Оболонському районі міста Києва (750637017)
  • Про відмову громадянину Бардадиму Ігорю Ігоровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва жилого будинку між будинком на вул. Боричів тік, 23 та земельною ділянкою з кадастровим номером 80000000000:85:516:0035 у Подільському районі міста Києва (201246126)
  • Про відмову громадянці Чалій Лідії Володимирівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Якова Качури, 89 у Святошинському районі міста Києва (534201884)
  • Про відмову громадянину Савіну Олексію Генадійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку у Печерському районі міста Києва (729558015)