Засідання постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики відбудеться 02 березня 2021 року об 11-00 за адресою: вул. Хрещатик, 36 (5-й поверх, каб.514).

Tool items

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про передачу громадянину Бубону Миколі Володимировичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Шевченка, 5-б у Солом'янському районі міста Києва (672132741)
  • Про відмову громадянці Ірклієнко Світлані Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення
  • Про передачу громадянці Костюченко Владиславі Ігорівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Повітрофлотській, 58-а у Солом'янському районі міста Києва (312739962)
  • Про відмову громадянину Пацюку Миколі Артуровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Деснянському районі міста Києва (521101173)
  • Про відмову громадянину Бондареві Леоніду Дмитровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення колективного садівництва на вул. Дніпровській, 4г (СТ «Зелений Бір») у Оболонському районі міста Києва (201221377)