Засідання постійної комісії Київської міської ради з питань дотримання законності, правопорядку та зв'язків із правоохоронними органами відбудеться 16.12.2020 о 13:00 за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 36, зала засідань 1017 (10-й поверх)

Tool items

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про відмову ОБ'ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «КРУТОГІРНИЙ» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для влаштування під'їзду на вул. Крутогірній, буд. 13-13А у Солом'янському районі міста Києва (553601187)
  • Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення „Будинковий комітет „Надія” у Дарницькому районі міста Києва
  • Про відмову громадянину Безуглому Сергію Васильовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва, для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у Деснянському районі міста Києва
  • Про відмову громадянці Ботузовій Яні Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Крилова, 66-б у Дарницькому районі міста Києва (500801481)
  • Про відмову громадянину Іванову Сергію Миколайовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Валі Котика, 41а у Святошинському районі міста Києва (642540190)