Засідання постійної комісії Київради з питань власності відбудеться 22.09.2020 о 10-00 (сесійна зала, 4 поверх).

Tool items

До уваги зацікавлених осіб! Повідомляємо що відповідно до розпорядження виконавчого органу Київради (КМДА) від 16 березня 2020 №444 "Про деякі заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території міста Києва" (із змінами та доповненнями)  засідання Комісії буде відбуватися без участі заявників.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВПАССЕРВІС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автостанційних послуг на вул. Нижній Вал, 15А у Подільському районі міста Києва (313985025)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо уточнення визначень правового режиму воєнного стану
  • Про організаційно-правові заходи щодо усунення дублюючих найменувань вулиць та провулків із публічного простору міста Києва
  • Про окремі питання відомостей, що становлять службову інформацію у Київській міській раді на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 02 жовтня 2018 року № 1583/5647 «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва цілісних майнових комплексів закладів фахової передвищої освіти»