Якщо забудовник на вул. Гончара, 17-23 не знесе зайві поверхи, Київрада розірве договір оренди

Відзвітувала ТКК, яка перевіряє законність забудови на вул. Гончара, 17-23

Tool items

Якщо забудовник на вул. Гончара, 17-23 не знесе зайві поверхи, Київрада розірве договір оренди

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали рішення, що врегульовує будівництво на вул. О. Гончара, 17-23.

Відповідне рішення зобов'язує ТОВ “Інвестиційно-будівельна група” у місячний термін привести висотність забудови на на вул. О. Гончара, 17-23 у Шевченківському районі у відповідність до Генерального плану до 2020 року та наказу Міністерства культури і туризму України. Таким чином, відповідна споруда не має перевищувати 25 метрів.

“Висотність цієї забудови — одне із ключових питань, що потребує вирішення. Наше завдання — зробити все, аби не було жодних загроз для виключення із Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО ансамблю споруд Собору Святої Софії на черговій сесії Комітету. Саме тому ми прийняли рішення врегулювати питання забудови на Гончара, 17-23 шляхом демонтажу незаконної надбудови. Вона має сягати не більше 25 метрів”, — наголосила депутат Київради Ольга Балицька, яка є співсуб'єктом даного рішення.

“Ми системно працюємо щодо цього об’єкта з 2014 року. Сьогодні Київська міська рада звертається з ультиматумом до забудовника: вимагаємо припинити будівництво і протягом місяця привести висотність в норму. Якщо протягом місяця власник не виконає наші вимоги, ми будемо готувати документи на розірвання договору оренди по одній із ділянок, яка не є у власності забудовника. У випадку, якщо ми таки розриваємо договір оренди, то у власника об'єкта не буде змоги ніколи в житті ввести його в експлуатацію”, — зазначив Олександр Харченко, який є співсуб'єктом даного рішення.

Відповідне рішення підтримали 89 депутатів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на бульв. Чоколівському, 10 у Солом'янському районі міста Києва (729970411)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі павільйону 6ПЗ на вул. Андрея Шептицького Митрополита, 24 у Дніпровському районі міста Києва (354194580)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі теплового пункту на просп. Маяковського Володимира, 69-А у Деснянському районі міста Києва (656514158)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 19-А у Деснянському районі міста Києва (575841617)
  • Про передачу малому приватному підприємству «ІНТЕРСЕРВІС-АСП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель торгівлі на Печерській площі, 1 у Печерському районі міста Києва (534844591)