Висотність будівлі в Десятинному провулку зменшили до 27 метрів

Tool items

Висотність будівлі в Десятинному провулку зменшили до 27 метрів

Київський міський голова Віталій Кличко та заступник міського голови-секретар Київської міської ради Олексій Резніков перевірили виконання пункту 1 меморандуму від 1 липня «Про врегулювання питань використання земельної ділянки у пров. Десятинному, 3-5» щодо демонтажу верхніх поверхів будівлі та приведення її висотності до містобудівних вимог.

Так, Кличко та Резніков, разом з активістами та журналістами за допомогою тахеометра (електронно-оптичний інструмент, що використовується у сучасній геодезії, призначений для вимірювання горизонтальних і вертикальних кутів, віддалей та перевищень, тобто для виконання планово-висотної (тахеометричної) зйомки місцевості полярним способом) переконалися в тому, що висота будівлі не перевищує 27 метрів.

"Більш того, висота навіть менша, аніж вимагали, – 26,82 метри. Це дійсно перемога для всіх: для громадськості, міської влади і самого забудовника, який проявив соціальну відповідальність", - каже Олексій Резніков.

Олексій Резніков зазначив, що в Києві дуже багато об’єктів, які будуються із порушеннями містобудівних умов. «Але ми маємо показати бізнесу, що в його інтересах бути соціально відповідальним. Треба показати будівельному бізнесу, що вони можуть прийти і будувати, але лише із дотриманням законів, будівельних норм і містобудівних умов, і тоді ніхто не буде заважати. Це перша ластівка. Але компанія «Інтергал-Буд» сьогодні показала на собі, що і забудовники можуть дотримуватися правил. Це гарний приклад, - резюмував заступник міського голови.

Міський голова Віталій Кличко наголосив, що Київ має розвиватися й розбудовуватися лише в межах законодавства. «Київ повинен розвиватися, будуватися, але все має бути в межах законодавства. На жаль, є недобросовісні забудовники, які порушують будівельні норми. Ці будівництва дістались нам у спадок, і ми змушені розв'язувати вузли. Цей демонтаж - безпрецедентний випадок, і ми будемо безкомпромісні у вимогах дотримання законодавства і будемо зносити об’єкти, які будуються з порушенням норм», - підкреслив очільник міста.

Нагадаємо, 3 червня заступник міського голови-секретар Київської міської ради Олексій Резніков проінспектував будмайданчик в Десятинному провулку, 3-5 і особисто долучився до демонтажних робіт. Тоді ж було підписано меморандум про взаєморозуміння між міською владою і забудовником, згідно якого компанія-забудовник до вересня мала завершити демонтаж «зайвих» метрів будівлі.

Дивиться фотогалерею Висотність будівлі в Десятинному провулку зменшили до 27 метрів

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук