Вимушені переселенці зможуть отримати “Картку киянина”

Tool items

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали проект рішення заступника міського голови-секретар Київради Олексія Резнікова, який дозволить отримати “Картку киянина” і користуватися її пільгами громадянам України, внутрішньо переміщеним особам з тимчасово окупованих територій та зони проведення антитерористичної операції. “Відтепер “Картку киянина”, яка надає пільги, доплати, допомоги, компенсації відповідно до законодавства України, додаткові пільги, доплати, допомоги, компенсації відповідно до актів Київської міської ради та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), можуть отримати не тільки зареєстровані в столиці громадяни, а й переміщені з тимчасово окупованих територій України та з районів проведення АТО громадяни, які зареєстровані в столиці, працюють в Києві відповідно до законодавства України, отримують дошкільну, загальну середню та вищу освіту у навчальних закладах столиці”, - каже Резніков.
Більш того, Олексій Резніков зазначив, що реалізація в подальшому цього проекту рішення дозволить вести більш точний облік громадян, що були вимушені покинути свої домівки через бойові дії на Сході країни. “Варто зауважити, що ці люди працюють в Києві, винаймають квартири, сплачують податки, в тому числі, податок на дохід фізичних осіб, але натомість не можуть зараз користуватися ніякими пільгами. Ми повинні допомагати громадянам своєї країни”, - додав заступник міського голови.
Окрім того, за словами Резнікова, дуже важлива пропозиція — надати банківськім установам, які переможуть у конкурсі, право видавати “Картки киянина” в відділеннях своїх банків. “Це пришвидшить видачу карток”, - резюмував Олексій Резніков.
Для того, щоб отримати Картку “переселенці” під час подання заяви мають надати копію паспорту, копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідальний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті), копію посвідчення, що дає право на пільгу та/або копію довідки про взяття на облік особи, яка переміщена з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, з пред’явленням оригіналів, та фотографію (3х4 або 4х6).

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВПАССЕРВІС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автостанційних послуг на вул. Нижній Вал, 15А у Подільському районі міста Києва (313985025)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо уточнення визначень правового режиму воєнного стану
  • Про організаційно-правові заходи щодо усунення дублюючих найменувань вулиць та провулків із публічного простору міста Києва
  • Про окремі питання відомостей, що становлять службову інформацію у Київській міській раді на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 02 жовтня 2018 року № 1583/5647 «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва цілісних майнових комплексів закладів фахової передвищої освіти»