Всі депутатські фракції Київради звернулися до НАК «Нафтогаз України» з вимогою негайно відновити киянам гаряче водопостачання

Tool items

Всі депутатські фракції Київради звернулися до НАК «Нафтогаз України» з вимогою негайно відновити киянам гаряче водопостачання

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали звернення до НАК «Нафтогаз України» терміново вжити заходів щодо укладення договорів постачання природного газу для виробництва теплової енергії для надання послуг з гарячого водопостачання населенню, бюджетним установам та іншим категоріям споживачів.

“Враховуючи ситуацію, що склалася, ми вимагаємо від «Нафтогазу України» невідкладно укласти договори з комунальним підприємством «Київтеплоенерго» щодо постачання природного газу. Ми підготували відповідний запит до голови НАКу Андрія Коболєва, з єдиною вимогою – у найближчі терміни відновити подачу блакитного палива, аби 3 тисячі будинків знову отримали гарячу воду. Під документом підписалися голови усіх депутатських фракцій” - зазначив голова фракції “Солідарність” у Київраді Андрій Странніков. 

Окрім того заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів доручив виконавчому органу Київради (КМДА) також підготувати звернення до НАК “Нафтогаз України” щодо негайного укладання угоди про відновлення постачання природного газу. 

“Якщо керівництво компанії відмовиться йти на зустріч, то будемо вдаватися до радикальних дій. Якщо треба, будемо ночувати під “Нафтогазом”. Якщо доведеться, відключимо їм комунікації. Наші вимоги –  якомога швидше кияни мають бути з гарячою водою.  Тут немає хороших та поганих методів. Ми маємо зробити все, щоб кияни відчували себе повноцінними жителями свого міста. І весь депутатський корпус єдиний у своїй позиції”, - наголосив Володимир Прокопів. 

Нагадаємо, напередодні Київрада офіційно запросила керівника НАКу на пленарне засідання, аби сьогодні почути, чому кияни не забезпечені гарячим водопостачанням та як бачать розв’язання цієї патової ситуації у “Нафтогазі”

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «БОНАП» договору оренди земельної ділянки від 29 жовтня 2015 року № 365 (576205066)
  • Про надання об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Оазис 4» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирного будинку та прибудинкової території на просп. Героїв Сталінграда, 4 в Оболонському районі міста Києва (639243973)
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки у постійне користування для цілей підрозділів 09.01 – 09.02, 09.04 – 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталу 75:902 (Київське лісництво, квартал 37) у Святошинському районі міста Києва (784884417)
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки у постійне користування для цілей підрозділів 09.01 – 09.02, 09.04 – 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталу 75:910 (Київське лісництво, квартал 51) у Святошинському районі міста Києва (526841699)
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки у постійне користування для цілей підрозділів 09.01 – 09.02, 09.04 – 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталу 75:901 (Київське лісництво, квартал 36) у Святошинському районі міста Києва (314185214)