Володимир Бондаренко: Без активної участі молоді розвиток органів місцевого самоврядування неможливий

Tool items

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко та депутатка Київської міської ради Алла Шлапак сьогодні, 06 грудня, обговорили особливості роботи органів місцевого самоврядування в умовах війни зі студентами Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Як зазначив Володимир Бондаренко, участь молоді в роботі органів місцевого самоврядування є важливою для забезпечення ефективної та сталої розбудови міста. 

«Молодь є ключовим ресурсом для будь-якої країни, і її участь у процесах на місцевому рівні є необхідно. Якщо ми прагнемо стати частиною європейської спільноти, то зобов’язані створювати динамічне та відкрите суспільство, яке здатне ефективно реагувати на виклики та досягати сталого розвитку. Саме молодь приносить нові ідеї, креативні рішення та інновації, які можуть вдосконалити роботу місцевої влади. Молодь має бути в місцевому самоврядуванні», – наголосив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що вже зовсім скоро запуск Київської міської молодіжної ради, і ці люди мають стати рупором молоді в Київраді, відстоювати суспільні інтереси та розвивати молодіжну політику на теренах столиці.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання громадянину Ніколаєнку Олександру Васильовичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Опанаса Сластіона, 12 у Дарницькому районі міста Києва (642040107)
  • Про передачу громадянину Кривошею Олександру Григоровичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Самчука Уласа, 35 у Голосіївському районі міста Києва (516327535)
  • Про надання ОФІСУ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Симона Петлюри, 7/9 у Шевченківському районі міста Києва (303903326)
  • Про деякі питання використання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та перебуває у володінні та користуванні приватного акціонерного товариства «Акціонерна компанія «Київводоканал»
  • Про затвердження моніторингових звітів за 2023 рік про реалізацію Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року та про виконання Плану заходів на 2021–2024 роки з реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року