Віталій Кличко вручив видатним митцям столиці Мистецьку премію «Київ»

Tool items

Мер столиці Віталій Кличко напередодні Дня Києва вручив Мистецьку премію «Київ» видатним діячам, які розвивають національну культуру та презентують її на світовому рівні. Ця нагорода є другою за престижністю після Шевченківської премії.

«Дуже важливо, що навіть у такий драматичний для нашої держави час відбуваються мистецькі акції, які об’єднують і підтримують нас. Наша культура стала життєвою силою для українців. Адже національна історія, традиції, мистецтво, самобутність, як ніколи, допомагають втримати свою незалежність. Влада Києва доклала максимум зусиль, аби сьогоднішня подія відбулась, і ми мали можливість гідно відзначити кращих митців столиці. І тепер премія становить 50 тисяч гривень, її збільшили вдвічі. Саме ви, кияни, митці, робите наше місто прекрасним. Кожен із вас своїм особистим внеском формує Київ як культурну європейську столицю. Твори, які відзначаємо цьогорічною премією, є нашим національним надбанням. Завдяки вашому таланту, праці світ почув неповторну музику. Переконався, що ми не тільки глядачі, а й виробники якісного кіно. Робота письменників, журналістів доводить свою важливу роль у розвитку національної свідомості та духовності нашого суспільства», – наголосив Віталій Кличко.

Мистецьку премію «Київ» вручили в дев’яти номінаціях: у галузях театрального мистецтва імені Амвросія Бучми, образотворчого мистецтва імені Сергія Шишка, музичної композиції імені Артемія Веделя, хореографічного мистецтва імені Павла Вірського, циркового мистецтва імені братів Василя та Олександра Ялових, кіномистецтва імені Івана Миколайчука, народного декоративного мистецтва імені Сергія Колоса, журналістики імені Анатолія Москаленка та літератури імені Євгена Плужника.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30.05.2024 № 471/8437 «Про питання надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам малого та середнього підприємництва у місті Києві в умовах воєнного стану»
  • Про внесення змін до таблиці № 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до Порядку організації та проведення недержавних масових заходів релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру в місті Києві
  • Про скасування рішення Київської міської ради від 9 лютого 2023 року № 5977/6018 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 "Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб'єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві" (зі змінами і
  • Про поділ земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0033 на вул. Мрії, 12-Є у Шевченківському районі міста Києва і зміну цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0061 та її передачу в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «ДІМ СЕРВІС 1» для будівництва,