В. Прокопів представив висновок службової перевірки щодо не персонального голосування 27 жовтня

В. Прокопів

Tool items

В. Прокопів представив висновок службової перевірки щодо не персонального голосування 27 жовтня

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів представив проект висновку комісії з проведення службової перевірки за фактом не персонального голосування, який стався 27 жовтня 2016 року під час пленарного засідання КМР.

Члени комісії встановили хронологію обставин: коли саме зайшов порушник, час його перебування на робочому місці депутата та коли він залишив сесійну залу.

Було зафіксовано факт не персонального голосування громадянином В’ячеславом Боядіном — помічником депутата Київради Костянтина Ялового. Порушник голосував карткою депутата Ігоря Кісільова. Боядіна було звільнено у той же день. Депутати, причетні до даного інциденту написали пояснювальні записки. За словами Ялового, Боядін перебував у сесійній залі для надання консультацій з питань порядку денного, але доручення про голосування за порядок денний не отримував. Яловий також пояснив — після того, як помітив факт правопорушення, зробив зауваження помічнику та попросив його покинути сесійну залу.

“Комісія, яка проводила службову перевірку рекомендує Київському міському голові Віталію Кличку звернутись до правоохоронних органів щодо надання правової оцінки діям причетних до подій осіб. Також оцінити дії порушників має постійна комісія з питань регламенту та депутатської етики на найближчому засіданні. Хочу наголосити — винні у порушеннях мають понести покарання”, - зазначив секретар Київради Володимир Прокопів.

Окрім того, аби уникнути в майбутньому подібних ситуацій, за рекомендацією комісії, у Київраді розроблять проект рішення щодо порядку доступу до зали пленарних засідань Київської міської ради.

«Попри те, що такий прикрий випадок мав місце у нашій практиці, я абсолютно впевнений, що ми зробили правильні висновки. Більше того, той резонанс і відкритість розслідування, дає всі підстави говорити, що більше ні у кого не виникне бажання ставити під сумнів репутацію Київради», - наголосив Володимир Прокопів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про засудження діяльності релігійних організацій (об’єднань) та їх структур, керівні центри (управління) яких знаходяться на території держави-агресора російської федерації, зокрема, Української православної церкви (Московського патріархату), та звернення до Верховної Ради України
  • Про внесення змін до Міської цільової програми підвищення організації та безпеки дорожнього руху в місті Києві до 2022 року
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень у Тверському тупику, 9 у Печерському районі міста Києва (553501708)
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельних ділянок у постійне користування для цілей підрозділів 09.01 - 09.02, 09.04 - 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталів 75:920 та 75:722 (Київське лісництво, квартал 77) у Святошинському районі міста Києва (
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки в постійне користування для цілей підрозділів 09.01 - 09.02, 09.04 - 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталу 75:919 (Київське лісництво, квартал 76) у Святошинському районі міста Києва (401417616)