В. Прокопів: Подано лише 14 громадських проектів, кияни мають долучатися активніше

Tool items

В. Прокопів: Подано лише 14 громадських проектів, кияни мають долучатися активніше 

1-го червня у Києві стартував другий Громадський бюджет, у рамках якого кожен може подати власний проект розвитку та покращення міста, чи окремого мікрорайону. Протягом трьох останніх тижнів подано лише 14 ідей. За словами заступника міського голови — секретаря Київради Володимира Прокопіва, це критично мало. Він закликав містян активніше долучатися до Громадського проекту.

“Поки маємо досить невисокі показники. Можливо, це пов’язано з періодом літніх відпусток. Та у киян є ще понад три тижні, аби зареєструвати власну ініціативу. Тож сподіваються, що до 15 липня, коли, власне, спливає термін подачі проектів, ми побачимо багато класних проектів. Хочу зазначити, що поки найбільше проектів, до речі, як і минулого року, подано в розділі “Освіта” та “Спорт”, - зазначив Володимир Прокопів.

Також, за його словами, більшість серед поданих проектів - “великі”. Тобто вартість їхньої реалізації передбачає фінансування у розмірі від 400 тисяч до 2 мільйонів гривень. 

Що стосується Громадських проектів, які реалізовують цьогоріч, виконання  4-х ідей-переможців із 62-х не розпочата або чекає рішення. Про це йшлося під час публічного звіту розпорядників бюджетних коштів про реалізацію громадських проектів. За словами першого заступника голови КМДА Геннадія Пліса, проекти, виконання яких ускладнене, мають бути переглянуті, а рішення – знайдене, як це відбулося з двома іншими проектами – освітлення в парку «Перемога» та ремонт футбольного поля НТУУ «КПІ».

«Безумовно, є частина проектів, які складні для виконання. Але мені приємно, що хвилюються і шукають рішення не лише автори проектів, але й виконавці. Це свідчить про бажання знайти спільну мову, разом зробити те важливе для міста, що працюватиме не один день, а роками. Виділені кошти мають бути освоєні. Ми всі разом просто зобов’язані зробити так, щоб Громадський бюджет запрацював, щоб він розвивався», – вважає Геннадій Пліс.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про реорганізацію комунального некомерційного підприємства «Київська міська студентська поліклініка» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про реорганізацію комунального некомерційного підприємства «Київський міський консультативно-діагностичний центр» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2024–2026 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 14 грудня 2023 року № 7531/7572 «Про бюджет міста Києва на 2024 рік»
  • Про затвердження договору про передачу коштів між місцевими бюджетами
  • Про реорганізацію комунального підприємства «Київська спадщина» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) шляхом приєднання до комунального підприємства «Світоч» м. Києва
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» земельної ділянки в постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень загального користування у 11 мікрорайоні житлового масиву Осокорки, ділянка 32 біля будинку на вул. Лариси Руденко, 21-А у
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі трансформаторної підстанції № 4715 на вул. Круглоуніверситетській, 20/1 у Печерському районі міста Києва (334154586)
  • Про внесення змін до таблиці № 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23.06.2011 № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі трансформаторної підстанції № 752 на вул. Бойчука Михайла, 3 у Печерському районі міста Києва (304190518)