В Київраді створена робоча група щодо продовження оренди торговельних місць у метрополітені

Tool items

В Київраді створена робоча група щодо продовження оренди торговельних місць у метрополітені

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань власності до депутатів звернулися орендатори торговельних місць у КП “Київський метрополітен” з проханням погодити надання дозволу на продовження оренди. Як зазначили суб'єкти звернення, наразі комунальне підприємство відмовляє їм у цьому на підставі невідповідності торговельних місць вимогам пожежної безпеки.

“Ще у 2012 році були змінені правила пожежної безпеки в метрополітенах по всій Україні, відповідно до нього, метрополітен має звільнити шляхи евакуації для пасажирів. Станом на 2012 рік ще були укладені договори, а закон зворотної дії не має, і підприємство змушено було чекати три роки, поки вони закінчаться. В цих договорах чітко передбачено: по закінченню строків договору, орендатор повинен самостійно розібрати свої конструкції і звільнити приміщення чи прохід”, - пояснив в свою чергу Голова комісії з питань власності Леонід Антонєнко.

Звісно, орендатори площ в метрополітені не погоджуються з цим, тому, задоя ефективного вирішення ситуації, депутати вирішили створити робочу групу, аби вивчити це питання детальніше.

До складу робочої групи входять депутати Комісії Київради з питань власності, юристи, представники орендаторів торговельних місць та представники КП “Київський метрополітен”. Робоча група розглядатиме плани територіального розміщення МАФів у столичному метрополітені та їхню відповідність правилам пожежної безпеки.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на бульв. Чоколівському, 10 у Солом'янському районі міста Києва (729970411)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі павільйону 6ПЗ на вул. Андрея Шептицького Митрополита, 24 у Дніпровському районі міста Києва (354194580)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі теплового пункту на просп. Маяковського Володимира, 69-А у Деснянському районі міста Києва (656514158)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 19-А у Деснянському районі міста Києва (575841617)
  • Про передачу малому приватному підприємству «ІНТЕРСЕРВІС-АСП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель торгівлі на Печерській площі, 1 у Печерському районі міста Києва (534844591)