У столиці з'явиться 5 нових органів самоорганізації населення

Депутати Київради готуються до голосування під час пленарного засідання Київради

Tool items

У столиці з'явиться 5 нових органів самоорганізації населення

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати створили 5 органів самоорганізації населення.

Створюються наступні ОСН:

- “Будинковий комітет “Вулиця Генерала Матикіна, 17” у Голосіївському районі;
- “Будинковий комітет “Вулиця Генерала Матикіна, 2” у Голосіївському районі;
- “Будинковий комітет “Вулиця Круглоуніверситетська, 2/1” у Печерському районі;
- “Будинковий комітет “Данко-7” у Дарницькому районі;
- “Будинковий комітет “Вулиця Львівська, 59-А” у Солом'янському районі.

Передбачається, що органи самоорганізації населення створюватимуть умови для участі жителів у вирішенні питань місцевого самоврядування, організовуватимуть на добровільних засадах участь населення у заходах щодо ремонту приміщень загального користування. Також ОСН мають контролювати надання мешканцям житлово-комунальних послуг та якість проведених у житловому будинку ремонтних робіт.

Окрім того, органи самоорганізації населення опікуються громадянами похилого віку, інвалідами, сім'ями загиблих воїнів, малозабезпеченими та багатодітними сім'ям, і можуть вносити пропозиції до Київради щодо покращення забезпечення цих категорій громадян.

Також одне з основних завдань ОСН — брати активну участь у реалізації соціально-економічного та культурного розвитку території діяльності органу самоорганізації населення та інших місцевих програм. 

 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на бульв. Чоколівському, 10 у Солом'янському районі міста Києва (729970411)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі павільйону 6ПЗ на вул. Андрея Шептицького Митрополита, 24 у Дніпровському районі міста Києва (354194580)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі теплового пункту на просп. Маяковського Володимира, 69-А у Деснянському районі міста Києва (656514158)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 19-А у Деснянському районі міста Києва (575841617)
  • Про передачу малому приватному підприємству «ІНТЕРСЕРВІС-АСП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель торгівлі на Печерській площі, 1 у Печерському районі міста Києва (534844591)