У столиці з'явиться 10 нових зелених зон

Tool items

У столиці з'явиться 10 нових зелених зон

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про створення у столиці парку та 9-ти скверів.

Парк відпочинку планують обладнати в Оболонському районі. Земельна ділянка розміром 2,55 гектара знаходиться на вулиці Богатирська.

«Беручи до уваги численні та неодноразові звернення громади Оболонського району, з метою збереження насаджень та раціонального використання земельних ресурсів, виникає об’єктивна необхідність створити парк відпочинку на вулиці Богатирській, на північ від затоки Верблюд. Облаштування там зеленої зони не лише покращить благоустрій району, але і убезпечить земельну ділянку від забудов», – зазначив суб’єкт подання даного рішення депутат Київради Владислав Михайленко.

Рішення передбачає можливість залучення коштів меценатів для проведення благоустрою території та облаштування парку.

А за наступними адресами облаштують сквери:
- на просп. В. Маяковського, 21-Г у Деснянському районі;
- на вул. Оноре де Бальзака, №№12, 14 у Деснянському районі;
- на вул. Братиславській, 38 у Деснянському районі;
- на вул. Олександра Мишуги, 5 у Дарницькому районі;
- на вул. Вишняківській, 12 у Дарницькому районі;
- на вул. Лариси Руденко, 8-а у Дарницькому районі;
- на вул. Героїв Дніпра, 20а, 20б, 20в, 22а в Оболонському районі;
- на площі Оболонській, 6 в Оболонському районі;
- на вул. Північній біля будинків №2-б, №2-в та №2-г в Оболонському районі.

Створення парків та скверу забезпечить законні права та інтереси містян, сприятиме підвищенню рекреаційної привабливості столиці, збереженню зелених насаджень, розвитку зелених зон та позитивному впливу на соціально-культурний розвиток громадян.

За ділянками доглядатиме та утримуватиме їх КО “Київзеленбуд”. 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на бульв. Чоколівському, 10 у Солом'янському районі міста Києва (729970411)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі павільйону 6ПЗ на вул. Андрея Шептицького Митрополита, 24 у Дніпровському районі міста Києва (354194580)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі теплового пункту на просп. Маяковського Володимира, 69-А у Деснянському районі міста Києва (656514158)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 19-А у Деснянському районі міста Києва (575841617)
  • Про передачу малому приватному підприємству «ІНТЕРСЕРВІС-АСП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель торгівлі на Печерській площі, 1 у Печерському районі міста Києва (534844591)