У столиці створять веб-портал “Електронна медицина” та “Єдиний освітній простір міста Києва”

Відображення результатів голосування на робочому місці депутата Київської міської ради

Tool items

У столиці створять веб-портал “Електронна медицина” та “Єдиний освітній простір міста Києва”

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати несли зміни до Комплексної цільової програми “Електронна столиця” на 2015-2018 роки.

Відповідні зміни передбачають створення соціальної сервіс-орієнтованої єдиної системи надання послуг для населення в електронному вигляді та створення і розвиток Smart-сервісів для громадян. Це дасть можливість підвищити якість та забезпечити відкритість і прозорість надання послуг для населення, знизити можливість для проявів корупції та підвищити взаєморозуміння влади із громадськістю.

Ресурсне забезпечення програми на 2015-2018 роки становить 460,5 млн, на цей рік заплановано 154 млн грн.

“За результатами дослідження розвитку електронного урядування ОНН, індекс онлайн послуг в Україні у 2014 році становить 0,26, що є нижчим за середньосвітовий показник. За останніх два роки відповідний показник знизився майже вдвічі. Загалом залишається низьким рівень інтеграції існуючих систем міського управління та місцевого самоврядування, відбувається невиправдане дублювання функцій у різних підсистемах, немає загальноміського комплексу стандартів, класифікаторів та наборів метаданих. Саме тому Київ гостро потребує єдиної стратегії інформатизації міста, нових дієвих механізмів координації цієї діяльності та реалізації заходів із забезпечення міської інформаційно-комунікаційної інфраструктури”, — зазначає начальник Управління інформаційно-комунікаційних технологій та захисту інформації виконавчого органу Київради (КМДА) Юрій Назаров.

За його словами, у рамках відповідної програми передбачені створення та впровадження комплексної інформаційно-аналітичної системи управління фінансово-господарською діяльністю столиці, створення веб-порталу “Єдиний освітній простір міста Києва”, єдиної аналітичної системи “Електронна медицина” та розвиток веб-порталу надання електронних послуг, у тому числі адміністративних.

Рішення підтримали 86 депутатів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про контроль власників, співвласників та орендарів у процесі розробки проєктно-кошторисної документації та проведення підготовчих і будівельних робіт в рамках відновлення пошкоджених об'єктів житлового фонду м. Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування бойлерної на вул. Деміївській, 45-Б у Голосіївському районі міста Києва (384185811)
  • Про визначення розмірів статутних капіталів закладів охорони здоров’я, переданих до сфери управління Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
  • Про деякі питання використання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та перебуває у володінні та користуванні приватного акціонерного товариства «Київспецтранс»
  • Про затвердження Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря агломерації міста Київ