У столиці розпочато прийом документів для відбору спортивних клубів, які отримають компенсацію за надані послуги у сфері фізичної культури та спорту

Tool items

Департамент молоді та спорту КМДА розпочав прийом документів для відбору спортивних клубів для надання їм компенсації за надані послуги у сфері фізичної культури та спорту. 

Прийом документів триває з 12 лютого до 12 березня 2024 року включно, щоденно з 9:00 до 17:00 (окрім обідньої перерви з 12:00 до 12:45 та вихідних днів).

За словами директорки Департаменту молоді та спорту КМДА Юлії Хан, компенсацію можуть отримати київські спортивні клуби, які є громадськими організаціями, мають статус юридичної особи не менше одного року до дати оголошення відбору, не мають на меті отримання прибутку, здійснюють навчально-тренувальний процес, забезпечують розвиток спортивних здібностей спортсменів та підготовку спортивного резерву для збірних команд міста Києва та України. 

«У столиці працює велика кількість спортивних клубів, спортсмени яких беруть участь у міських, всеукраїнських та міжнародних змаганнях, олімпійських, паралімпійських і всесвітніх іграх та представляють місто Київ. Левова частка цих клубів діють саме як громадські організації та виконують на рівні з іншими завдання задля розвитку та популяризації здорового способу життя та спорту серед дітей та молоді. Однак саме цю категорію раніше не враховували, вони ніколи до цього часу не отримували компенсації від міста за надані послуги, але зараз ситуація змінилась. Міська влада передбачила додатковий механізм задля їх підтримки у час війни. Надання їм компенсації за надані послуги у сфері фізичної культури та спорту  – це те, чого так довго чекали і над чим так довго працювали. Київ є спортивною столицею, і ми робимо все від нас залежне, щоб підтримати спортсменів», – наголосила Юлія Хан.

Директорка Департаменту молоді та спорту КМДА додала, що компенсація за надані послуги у сфері фізичної культури та спорту буде здійснюватись один раз на рік.

З Порядком здійснення компенсації за послуги у сфері фізичної культури та спорту, які надаються спортивним клубам міста Києва, можна ознайомитись за посиланням: https://dms.kyivcity.gov.ua/news/866.htmll 

Прийом документів у друкованому вигляді здійснюється за адресою: м.Київ, вул. Хрещатик, 12 (4-й поверх) та в електронному форматі надсилається на електронну пошту: [email protected]. Контактний номер телефону: (097) 243-17-58.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 6» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕТОН» договору оренди земельної ділянки від 17 жовтня 2005 року № 79-6-00361 (зі змінами) для реконструкції, будівництва, експлуатації і обслуговування складських приміщень та електромонтажного виробництва на вул. Сумській, 3 у Голосіївському районі м. Києва (531005898)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛ ЕСТЕТ ГРУП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Максимовича Михайла, 4 у Голосіївському районі міста Києва (442444619)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МУДРА КЕПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та складських будівель і споруд на просп. Повітряних сил, 64 у Солом’янському районі міста Києва (488442292)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАМК УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Янтарній, 6 у Святошинському районі міста Києва (374442691)