У столичну клінічну лікарню депутати Київської міської ради доставили гуманітарну допомогу

Tool items

У КНП «Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги» депутати Київської міської ради за підтримки американських партнерів доставили медикаменти.

За словами депутата Київської міської ради Миколи Конопелька, щодня у столичних лікарнях зростає кількість пацієнтів, які звертаються за медичними послугами. В умовах воєнного стану заклади охорони здоров’я потребують додаткової кількості препаратів задля надання невідкладної та комплексної допомоги. 

«КНП «Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги» цілодобово приймає найскладніших хворих для надання екстреної медичної допомоги. Персонал протягом чотирьох місяців війни залишається на своєму бойовому чергуванні та невпинно працює. Задля забезпечення безперебійної роботи лікарні наша команда за підтримки американського БФ «West Support» та українського Фонду допомоги «Дарниця» доставили до медичної установи гуманітарну допомогу в вигляді надважливих медичних препаратів. Ми щиро вдячні усім меценатам, які в умовах війни проявляють згуртованість та кооперацію задля спільної перемоги», – зазначив Микола Конопелько.

Депутат додав, що з кожним днем до столиці повертаються кияни, які виїхали на початку повномасштабної війни, крім того, збільшується кількість зареєстрованих тимчасово переселених осіб, які потребують медичної допомоги.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки у постійне користування для цілей підрозділів 09.01 – 09.02, 09.04 – 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталу 75:902 (Київське лісництво, квартал 37) у Святошинському районі міста Києва (784884417)
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки у постійне користування для цілей підрозділів 09.01 – 09.02, 09.04 – 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталу 75:910 (Київське лісництво, квартал 51) у Святошинському районі міста Києва (526841699)
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки у постійне користування для цілей підрозділів 09.01 – 09.02, 09.04 – 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталу 75:901 (Київське лісництво, квартал 36) у Святошинському районі міста Києва (314185214)
  • Про зміну цільового призначення земельної ділянки, яка перебуває у власності ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРКО КАПІТАЛ», для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об'єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури у пров. Татарському, 2 у Шевченківському районі міста Києва (239068461)
  • Про надання УПРАВЛІННЮ ОСВІТИ ДАРНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд дошкільного навчального закладу (дитячого садку) № 445 Дарницького району м. Києва на вул. Чавдар Єлизавети, 10 у Дарницькому районі міста Києва (239324818)