У столичному метро розмістять соціальну рекламу про захист першоцвітів

Tool items

У столичному метро розмістять соціальну рекламу про захист першоцвітів

На лайтбоксах ескалаторів станцій метрополітену міста Києва з’явиться соціальна реклама проти незаконної торгівлі дикими ранньоквітучими рослинами. Відповідне звернення управління екології та природних ресурсів Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київради (КМДА) підтримала сьогодні постійна комісія КМР з питань екологічної політики.

Згідно з дорученням профільної комісії, управління екології та природних ресурсів Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища спільно з Департаментом суспільних комунікацій виконавчого органу Київради (КМДА) мають підготувати макети та текстові повідомлення соціальної реклами для розміщення у Київському метрополітені.

“Наразі наше завдання — не допустити торгівлю червонокнижними рослинами. Вже попередньо підготовлені оголошення, тексти, плакати для того, щоб привернути увагу громадян до цієї проблеми. Також ми будемо звертатися до контролюючих органів і Нацполіції”, - зазначив начальник управління екології та природних ресурсів КМДА Андрій Мальований.

“Ми доручити КО “Київзеленбуд” підготувати наказ щодо посилення контролю за охороною та збереженням видів раньоквітучих рослин та тих, які занесені до Червоної книги України. А районні держадміністрації мають посилити контроль щодо попередження та припинення правопорушень, пов'язаних з незаконною реалізацією первоцвітів. Також необхідно провести роз'яснювальну роботу з керівництвом підприємств та установ торгівлі”, - повідомив голова постійної комісії Київради з питань екологічної політики Костянтин Яловий.

Окрім того, інформація про збереження раньоквітучих рослин має з'явитися на офіційних веб-сайтах РДА, а також на сайті Київської міської державної адміністрації.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування комунального некомерційного підприємства «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування зелених насаджень загального користування на вул. Теремківській, 2-а-6 у Голосіївському районі міста Києва (373941376)
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» земельних ділянок у постійне користування для облаштування, експлуатації та обслуговування зелених насаджень (парку відпочинку) між просп. Миколи Бажана та вул. Срібнокільською навколо озера Срібний Кіл у Дарницькому
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 07 грудня 2023 року № 7513/7554 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2024–2025 роки»
  • Про надання згоди комунальному підприємству «Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт» на знесення та списання підпірної стінки № 4 Протасів Яр за адресою: вул. Докучаєвська, 25 у Солом’янському районі міста Києва