У середу відбудеться засідання Постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин

У СЕРЕДУ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ АРХІТЕКТУРИ, МІСТОБУДУВАННЯ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

Tool items

Засідання Постійної комісії Київської міської ради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин відбудеться у середу, 14 липня, у сесійній залі (вул. Хрещатик, 36, 4-й поверх).

Початок засідання – о 10:00.

Онлайн трансляція засідання буде забезпечена на офіційному сайті Київської міської ради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про відмову громадянину Савіну Олексію Генадійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у селищі Биківня у Деснянському районі міста Києва (466011068)
  • Про відмову ОБ'ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «КРУТОГІРНИЙ» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для влаштування під'їзду на вул. Крутогірній, буд. 13-13А у Солом'янському районі міста Києва (553601187)
  • Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення „Будинковий комітет „Надія” у Дарницькому районі міста Києва
  • Про відмову громадянину Безуглому Сергію Васильовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва, для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у Деснянському районі міста Києва
  • Про відмову громадянці Ботузовій Яні Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Крилова, 66-б у Дарницькому районі міста Києва (500801481)