У мерії планують облаштувати дитячу кімнату

Tool items

У мерії планують облаштувати дитячу кімнату

Сьогодні під час засідання постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту депутати підтримали проект рішення «Про деякі заходи щодо організації функціонування дитячої кімнати для тимчасового перебування дітей в адміністративному будинку Київської міської ради».

Облаштування дитячої кімнати заплановане у рамках перетворення будівлі мерії на громадський простір. Залишати своїх діток у кімнаті зможуть відвідувачі, персонал мерії і депутати Київради. 

Наразі у Київраді шоста частина депутатського корпусу — жінки, велика кількість жінок працює в Секретаріаті міськради та КМДА. Також багато відвідувачів мерії, які, в силу життєвих обставин, змушені брати з собою дітей.

«Мами, які приходять до нас з маленькими дітьми, не мають у стінах Київської міської ради кімнати матері та дитини. Тому обов’язково потрібно для відвідувачів, персоналу, людей, які тут працюють, створити дитячу кімнату. До того ж залучення жінок до представництва в органах місцевого самоврядування та державної служби є надзвичайно позитивним фактором і наразі одним із елементів демократичного та інклюзивного суспільства. Водночас, окрім професійної реалізації та кар’єри, жінки мають ще й соціальну місію - народження та виховання дітей. Для того, аби жінка могла ефективно працювати, поєднуючи кар’єру й виховання дітей, необхідно, щоб для неї були створені умови, які цьому максимально сприяють», - зазначила співавтор відповідного проекту рішення, депутат Київради Юлія Лобан.

«У тримісячний термін з дня прийняття документу, КМДА має організувати на першому поверсі мерії окрему дитячу кімнату. Обов’язково повинні бути дотримані всі санітарно-гігієнічні норми та інші вимоги законодавства. Також у цей термін адміністрація має розробити та подати на розгляд Київради правила користування дитячою кімнатою, окреслити фінансові витрати, визначити замовника відповідних робіт та забезпечити персоналом», – зазначила голова постійної комісії Київради з питань освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту Ганна Старостенко.

Відповідний проект рішення мають підтримати на одній із сесій Київради. 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про засудження діяльності релігійних організацій (об’єднань) та їх структур, керівні центри (управління) яких знаходяться на території держави-агресора російської федерації, зокрема, Української православної церкви (Московського патріархату), та звернення до Верховної Ради України
  • Про внесення змін до Міської цільової програми підвищення організації та безпеки дорожнього руху в місті Києві до 2022 року
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень у Тверському тупику, 9 у Печерському районі міста Києва (553501708)
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельних ділянок у постійне користування для цілей підрозділів 09.01 - 09.02, 09.04 - 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталів 75:920 та 75:722 (Київське лісництво, квартал 77) у Святошинському районі міста Києва (
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки в постійне користування для цілей підрозділів 09.01 - 09.02, 09.04 - 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталу 75:919 (Київське лісництво, квартал 76) у Святошинському районі міста Києва (401417616)