У Київраді створили міжфракційне об'єднання “Адвокати Києва”

Будівля Київської міської ради

Tool items

У Київраді створили міжфракційне об'єднання “Адвокати Києва”

У Київській міській раді створили міжфракційне об'єднання депутатів “Адвокати Києва”.

Займатиметься об'єднання напрацюванням пропозицій адвокатських послуг, вдосконаленням механізмів захисту законних прав та інтересів громадян. Пильнуватиме спільнота за дотриманням нормативно-правових та конституційних норм в Київраді та забезпечуватиме прозорість адвокатського самоврядування.

“Ідея створення такої групи виникла ще минулого року, коли я став депутатом Київради і зрозумів, що у нас не розкрите питання законодавчих ініціатив. Ми могли б давати якісну характеристику проектам рішень, адже якщо це звернення до парламенту чи уряду, то їх потрібно правильно виписувати. Також доволі часто ми маємо непорозуміння чи правові колізії з виконавчим органом, ми трактуватимемо всі такі речі відповідно до чинного законодавства. Окрім того, наше об'єднання реагуватиме на незаконні речі. Приміром, зараз маємо чимало конфліктів навколо скандальних забудов, члени нашої групи могли б туди виїжджати і надавати правову оцінку подіям, консультувати на місці громадськість” - говорить співголова міжфракційного об'єднання депутатів “Адвокати Києва” Юрій Дідовець.

Працюватиме група і над імплементацією змін Конституції України у частині правосуддя. Цими змінами посилено роль адвокатури у правосудді, зокрема передбачено, що виключно адвокат здійснює представництво особи в суді, а також захист від кримінального обвинувачення. Всі ці нюанси нового законодавства роз'яснюватимуть “Адвокати Києва”.

“Міська рада має достатньо ресурсів щоб організувати необхідні конференції, зустрічі адвокатів. Має свій інформаційний майданчик, який наше міжфракційне об'єднання зможе використати для досягнення цих цілей. Ми налаштовані на співпрацю зі всією адвокатською спільнотою задля досягнення цілей зазначених в положенні про міжфракційне об'єднання. Загалом мова йде про організацію прозорого адвокатського самоврядування, інформування широкого загалу про адвокатів, надання доступу незахищених верств населення до безкоштовних, але якісних адвокатських послуг”, - зазначив співголова міжфракційного об'єднання депутатів “Адвокати Києва” Ігор Опадчий.

До складу об'єднання увійшли адвокати-представники всіх 5 фракцій Київради: Юрій Дідовець (ВО “Батьківщина”), Ігор Опадчий (“Солідарність”), Віталій Павлик (“Єдність”), Іван Картавий (ВО “Свобода”), Роман Марченко (“Самопоміч”).

Перше засідання міжфракційного об'єднання депутатів “Адвокати Києва” відбудеться наступного тижня.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.06.2018 № 926/4990 «Про продаж земельної ділянки або права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні) для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу для обслуговування автомобілістів на розі Столичного шосе та вул. Лютневої у Голосіївському районі м. Києва» (597949499)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26.02.2010 № 44/3482 «Про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та експлуатації автомийки на вулиці Крайній, земельна ділянка 1-в у Деснянському районі м. Києва» (354929451)
  • Про продаж земельної ділянки на Оболонській площі, 4 у Оболонському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ОМЕГА5» для експлуатації та обслуговування торговельного павільйону (333860350)
  • Про продаж на земельних торгах земельної ділянки (або права оренди на неї) на вул. Академіка Заболотного, 5-б у Голосіївському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування механізованого гаража (443499434)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Петропавлівській, 2-б у Подільському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ПАВІЛЬЙОН ПЕТРОПАВЛІВСЬКИЙ» для експлуатації та обслуговування будівлі громадського харчування та роздрібної торгівлі (211667647)