У Київраді розглядають договір про проведення фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА у столиці

Tool items

У Київраді розглядають договір про проведення фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА у столиці

Сьогодні під час засідання постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту депутати підтримали проект рішення «Про затвердження договору про проведення фінального матчу Ліги Чемпіонів УЄФА 2017-2018».

Минулого року Київ виборов право проведення фінального матчу Ліги Чемпіонів УЄФА 2017-2018 серед чоловічих та жіночих команд.

Враховуючи вимоги УЄФА (Союз європейських футбольних асоціацій), Федерація футболу України, як національна асоціація, має укласти договір із приймаючим містом.

У свою чергу, реалізація деяких умов проекту договору про проведення фіналу залежить від рішення Київської міської ради.

Зокрема, мова йде про надання приміщень без плати за користування, фінансування офіційної вечері, використання інтелектуальної власності приймаючого міста, його імідж, брендинг, логотипи, промислові зразки і карти для комерційного та некомерційного використання.

«Київ виборов право проводити наступний фінал Ліги Чемпіонів – як жіночий, так і чоловічий. Відповідно місто бере на себе певні зобов’язання. У нас підписана угода між УЄФА, Федерацією футболу України та Київським міським головою Віталієм Кличком. Але приписами ЗУ «Про місцеве самоврядування» ця угода має бути схвалена Київською міською радою. Фінансування фіналу відбуватиметься за кошти УЄФА. Столиця, у свою чергу, забезпечує функціонал аеропорту «Жуляни», оскільки за одну добу очікується біля 700 чартерів, урочистий прийом від імені міста, заходи безпеки, перекриття руху в місцях офіційних локацій, а також прикрашання міста символікою УЄФА», - зазначив заступник голови Київської міської державної адміністрації Олексій Резніков.

Він додав, що аудиторія «Євробачення» в Європі і світі складала біля 200 млн телеглядачів, у той час як очікувана аудиторія фіналу Ліги Чемпіонів – 600 млн.

Зазначений проект рішення сьогодні також підтримала постійна комісія Київради з питань культури, туризму та інформаційної політики. На черзі —  постійна комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про контроль власників, співвласників та орендарів у процесі розробки проєктно-кошторисної документації та проведення підготовчих і будівельних робіт в рамках відновлення пошкоджених об'єктів житлового фонду м. Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування бойлерної на вул. Деміївській, 45-Б у Голосіївському районі міста Києва (384185811)
  • Про визначення розмірів статутних капіталів закладів охорони здоров’я, переданих до сфери управління Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
  • Про деякі питання використання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та перебуває у володінні та користуванні приватного акціонерного товариства «Київспецтранс»
  • Про затвердження Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря агломерації міста Київ