У Київраді пропонують запровадити годину запитань до мера та його заступників

Tool items

У Київраді пропонують запровадити годину запитань до мера та його заступників

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань регламенту та депутатської етики депутати підтримали з рекомендаціями проект рішення щодо запровадження години запитань до Київського міського голови.

Згідно з документом, пропонується відводити час для запитань до Київського міського голови, першого заступника та заступників голови КМДА на першому пленарному засіданні Київради кожного календарного кварталу.

Передбачається, що під час проведення години запитань, посадовці мають особисто відповідати на питання депутатів стосовно роботи виконавчого органу Київради та своєї діяльності на займаних посадах.

“Депутати можуть заздалегідь письмово направляти свої запитання не пізніше ніж за тиждень до дня проведення відповідної години запитань. Також кожна депутатська фракція має гарантоване право на два усних запитання до Київського міського голови. Годину запитань пропонується проводити після затвердження порядку денного пленарного засідання та розгляду депутатських запитів. При цьому час для одного запитання обмежений двома хвилинами”, - пояснив автор відповідного проекту рішення, голова регламентної комісії Київради Олег Макаров.

Відповідні норми пропонується закріпити у статті 34 Регламенту Київської міської ради.

Відповідний проект рішення також має розглянути постійна комісія Київради з питань самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 "Про Регламент Київської міської ради"
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЮ ТРАНСПОРТУ земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти на вул. Машиністівській, 1-Б у Дніпровському районі міста Києва (617263926)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТІЛ ПРОЦЕСІНГ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування комплексу будівель і споруд виробничої бази спеціалізованого управління механізації на вул. Пост-Волинській, 9 у Солом'янському районі міста Києва (244639737)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «АВТОБАНСЕРВІС» договору оренди земельної ділянки від 04 квітня 2017 року № 252 (320548838)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «РІАЛ ІСТЕЙТ Ф.К.А.У.» договору оренди земельної ділянки від 28 квітня 2012 року № 78-6-00682 (497052403)
  • Про надання ОКРЕМІЙ КОМЕНДАТУРІ ОХОРОНИ І ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1498) земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель та споруд представництва Адміністрації Державної прикордонної служби України для приймання іноземних делегацій на вул. Вишгородській, 83-а в