У Київраді наполягають на вдосконаленні Нацпереліку основних лікарських засобів

Tool items

823

У Київраді наполягають на вдосконаленні Нацпереліку основних лікарських засобів 

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення звернутися до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров'я України та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо вдосконалення Національного переліку основних лікарських засобів.

Відповідно до рішення, депутати Київради надзвичайно стурбовані ситуацією, що склалась у зв'язку із прийняттям Постанови від 16 березня 2017 року №180. Документом було затверджено оновлений Національний перелік основних лікарських засобів, відповідно до якого передбачається закупівля медикаментів. 

“На жаль, Перелік є недосконалим та неповним. У ньому відсутні ті життєво необхідні ліки, які сприяють підтримці здоров’я громадян на належному рівні, а також одужанню пацієнтів. Особливо ця проблема стосується найбільш незахищених верств населення. Маю на увазі дітей, пенсіонерів, осіб з інвалідністю, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, хронічно- та важкохворих, які вже сьогодні потребують тих медикаментів, що раніше були у вже скасованому переліку лікарських засобів вітчизняного та іноземного виробництва, які можуть закуповувати заклади охорони здоров’я і наразі відсутні в Нацпереліку”, - зазначив ініціатор рішення, депутат Київради Олег Гелевей. 

Тому, зважаючи на положення чинного законодавства у сфері охорони здоров’я, депутати Київради наголошують на необхідності перегляду, доповнення та вдосконалення Національного переліку основних лікарських засобів, у зв'язку із його недосконалістю та невідповідністю до потреб громадян.

Рішення підтримали 83 депутати.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про прийняття до розгляду проекту рішення Київської міської ради «Про бюджет міста Києва на 2019 рік»
  • Про прийняття до розгляду проекту рішення Київської міської ради «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 21 грудня 2017 року № 1042/4049»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 03 березня 2016 року № 116/116 «Про затвердження міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2016 - 2018 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 грудня 2017 року № 1043/4050 «Про бюджет міста Києва на 2018 рік»
  • Про проведення в місті Києві міжнародної бієнале сучасного мистецтва Manifesta у 2022 році
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Соціальне партнерство» на 2016 - 2018 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 11 лютого 2016 року № 89/89
  • Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Київської міської ради від 17 червня 2010 року №974/4412 «Про затвердження Правил виклику для населення бригад швидкої медичної допомоги, спеціалізованої психіатричної допомоги, пунктів невідкладної медичної допомоги, дільничних лікаря-терапевта, лікаря-педіатра та лікаря-спеціаліста амбулаторно-
  • Про затвердження Міської цільової програми «Управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Києва на 2019 — 2021 роки»
  • Про передачу в оренду ОБСЛУГОВУЮЧОМУ КООПЕРАТИВУ «ЖК «НАУКОВИЙ» земельної ділянки для завершення будівництва багатоквартирного житлового будинку на вул. Петропавлівській, 40 у Подільському районі м. Києва Д-9212
  • Про затвердження Комплексної міської цільової програми екологічного благополуччя міста Києва на 2019 - 2021 роки