У Київраді наполягають на вдосконаленні Нацпереліку основних лікарських засобів

Tool items

545

У Київраді наполягають на вдосконаленні Нацпереліку основних лікарських засобів 

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення звернутися до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров'я України та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо вдосконалення Національного переліку основних лікарських засобів.

Відповідно до рішення, депутати Київради надзвичайно стурбовані ситуацією, що склалась у зв'язку із прийняттям Постанови від 16 березня 2017 року №180. Документом було затверджено оновлений Національний перелік основних лікарських засобів, відповідно до якого передбачається закупівля медикаментів. 

“На жаль, Перелік є недосконалим та неповним. У ньому відсутні ті життєво необхідні ліки, які сприяють підтримці здоров’я громадян на належному рівні, а також одужанню пацієнтів. Особливо ця проблема стосується найбільш незахищених верств населення. Маю на увазі дітей, пенсіонерів, осіб з інвалідністю, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, хронічно- та важкохворих, які вже сьогодні потребують тих медикаментів, що раніше були у вже скасованому переліку лікарських засобів вітчизняного та іноземного виробництва, які можуть закуповувати заклади охорони здоров’я і наразі відсутні в Нацпереліку”, - зазначив ініціатор рішення, депутат Київради Олег Гелевей. 

Тому, зважаючи на положення чинного законодавства у сфері охорони здоров’я, депутати Київради наголошують на необхідності перегляду, доповнення та вдосконалення Національного переліку основних лікарських засобів, у зв'язку із його недосконалістю та невідповідністю до потреб громадян.

Рішення підтримали 83 депутати.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про відзначення на території Києва пам'ятних дат та ювілеїв у 2018 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31 березня 2011 року № 100/5487 "Про Програму приватизації комунального майна територіальної громади міста Києва"
  • Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок надзвичайної ситуації у житловому будинку № 12, під'їзд другий, на вулиці Бурмистенка в Голосіївському районі міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми "Соціальне партнерство" на 2016-2018 роки затвердженої рішенням Київської міської ради від 11 лютого 2016 року № 89/89
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2016 року № 554/1558 "Про бюджет міста Києва на 2017 рік"
  • Про затвердження переліку нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва, право оренди яких виборюється на конкурсних засадах ( вулиця Рибальська, 4, спеціалізована школа № 89, Печерський район)
  • Про закріплення основного засобу за КП «Госпкомобслуговування»
  • Про затвердження Порядку списання об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарноїдопомоги №2» Солом’янського району м. Києва на списання будівель
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ «АКТИВ» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування тимчасової відкритої автостоянки з громадськими об’єктами на просп. Оболонському, 51-б в Оболонському районі м. Києва А-24734