У Київраді наполягають на вдосконаленні Нацпереліку основних лікарських засобів

Tool items

663

У Київраді наполягають на вдосконаленні Нацпереліку основних лікарських засобів 

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення звернутися до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров'я України та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо вдосконалення Національного переліку основних лікарських засобів.

Відповідно до рішення, депутати Київради надзвичайно стурбовані ситуацією, що склалась у зв'язку із прийняттям Постанови від 16 березня 2017 року №180. Документом було затверджено оновлений Національний перелік основних лікарських засобів, відповідно до якого передбачається закупівля медикаментів. 

“На жаль, Перелік є недосконалим та неповним. У ньому відсутні ті життєво необхідні ліки, які сприяють підтримці здоров’я громадян на належному рівні, а також одужанню пацієнтів. Особливо ця проблема стосується найбільш незахищених верств населення. Маю на увазі дітей, пенсіонерів, осіб з інвалідністю, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, хронічно- та важкохворих, які вже сьогодні потребують тих медикаментів, що раніше були у вже скасованому переліку лікарських засобів вітчизняного та іноземного виробництва, які можуть закуповувати заклади охорони здоров’я і наразі відсутні в Нацпереліку”, - зазначив ініціатор рішення, депутат Київради Олег Гелевей. 

Тому, зважаючи на положення чинного законодавства у сфері охорони здоров’я, депутати Київради наголошують на необхідності перегляду, доповнення та вдосконалення Національного переліку основних лікарських засобів, у зв'язку із його недосконалістю та невідповідністю до потреб громадян.

Рішення підтримали 83 депутати.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про питання заборгованості перед ПАТ "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України"
  • Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва ділянок автомобільних доріг загального користування державного значення
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 05.09.2014 № 55/55 "Про заборону проведення заходів та видовищ з використанням піротехнічних виробів на території міста Києва"
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» Кібі В. М.
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної ради України щодо внесення змін до законодавства України
  • Про надання земельної ділянки управлінню освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації для експлуатації та обслуговування будівель і споруд закладу освіти (апарат управління освіти) на просп. Голосіївському, 118-б у Голосіївському районі м. Києва А-25290
  • Про надання статусу скверу земельній ділянці, що розташована за адресою: проспект Тичини, 18-б у Дніпровському районі міста Києва
  • Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу Є-1507
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОНЦЕРН ЄВРОПА" земельної ділянки для будівництва та обслуговування транспортної інфраструктури (реконструкція транспортної розв'язки з метою організації будівництва будівель і споруд на відведених земельних ділянках) на вул. Академіка Заболотного, 37 у Голосіївському районі м.
  • Про надання земельної ділянки управлінню освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації для експлуатації та обслуговування будівель і споруд закладу освіти на вул. Генерала Матикіна, 5 у Голосіївському районі м. Києва А-25257