У Київраді ініціюють закупівлю обладнання для проведення малоінвазивних втручань пологовому будинку №6

Будівля Київської міської ради

Tool items

759

У Київраді ініціюють закупівлю обладнання для проведення малоінвазивних втручань пологовому будинку №6 

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту було підтримано звернення депутатів щодо можливості фінансування  для придбання медичного обладнання Київському міському пологовому будинку № 6 для проведення малоінвазивних оперативних втручань.

Пологовий будинок №6, який розташований на вул. П. Запорожця 26-А, надає акушерсько-гінекологічну допомогу вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим та гінекологічним хворим Дніпровського району, а також дівчаткам-підліткам всього міста. Крім того, тут приймають передчасні пологи з 34 тижнів у всіх вагітних лівого берега столиці.

«Дівчатка-підлітки, яких ми лікуємо у єдиному відділенні дитячої та підліткової гінекології, потребують особливої уваги та виконання оперативних втручань малоінвазивними методиками. Щорічно необхідність лапароскопічних операцій зростає. Лапароскоп у пологовому будинку відсутній. Операції виконуються за допомогою ендоскопічного обладнання, яке придбане у 1995 році та є технічно і морально застарілим, потребує частого та затратного ремонту», - зазначила головний лікар Київського міського пологового будинку № 6 Наталія Печура.

Аби виправити цю ситуацію, співробітники пологового будинку звернулися до депутатського корпусу з проханням посприяти у придбанні необхідного обладнання для проведення малоінвазивних оперативних втручань.

«Пологовий будинок № 6 –  це місце де народжується щорічно до 5 тисяч немовлят. Місце, в якому чи не щоденно надають медичну допомогу дівчаткам-підліткам. І сьогодні, окрім професійного практичного досвіду медичних працівників, медзакладу потрібне нове сучасне обладнання для проведення малоінвазивних оперативних втручань. Ми пропонуємо  передбачити у Програмі економічно-соціального розвитку на наступний 2019 рік кошти для закупівлі необхідних приладів», - зазначила співавтор ініціативи, депутат Київради Олена Овраменко.

Відповідне звернення направлено до Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київради (КМДА). Там мають його розглянути та знайти можливість фінансування.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про прийняття до розгляду проекту рішення Київської міської ради «Про бюджет міста Києва на 2019 рік»
  • Про прийняття до розгляду проекту рішення Київської міської ради «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 21 грудня 2017 року № 1042/4049»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 03 березня 2016 року № 116/116 «Про затвердження міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2016 - 2018 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 грудня 2017 року № 1043/4050 «Про бюджет міста Києва на 2018 рік»
  • Про проведення в місті Києві міжнародної бієнале сучасного мистецтва Manifesta у 2022 році
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Соціальне партнерство» на 2016 - 2018 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 11 лютого 2016 року № 89/89
  • Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Київської міської ради від 17 червня 2010 року №974/4412 «Про затвердження Правил виклику для населення бригад швидкої медичної допомоги, спеціалізованої психіатричної допомоги, пунктів невідкладної медичної допомоги, дільничних лікаря-терапевта, лікаря-педіатра та лікаря-спеціаліста амбулаторно-
  • Про затвердження Міської цільової програми «Управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Києва на 2019 — 2021 роки»
  • Про передачу в оренду ОБСЛУГОВУЮЧОМУ КООПЕРАТИВУ «ЖК «НАУКОВИЙ» земельної ділянки для завершення будівництва багатоквартирного житлового будинку на вул. Петропавлівській, 40 у Подільському районі м. Києва Д-9212
  • Про затвердження Комплексної міської цільової програми екологічного благополуччя міста Києва на 2019 - 2021 роки