У Київраді хочуть створити ТКК, яка перевірятиме сплату пайової участі

Будівля Київської міської ради

Tool items

У Київраді хочуть створити ТКК, яка перевірятиме сплату пайової участі

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань регламенту та депутатської етики депутати підтримали створення тимчасової контрольної комісії щодо перевірки сплати пайової участі (внесків) замовників у створенні і розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури Києва на підставі договорів, укладених після 2006 року.

Відповідно до проекту рішення, ТКК має перевірити укладення договорів, сплату пайової участі та факти ухилення забудовників від укладання відповідних документів з 2006 року.

“За останніх 10 років відбулися зміни в українському містобудівному законодавстві, і можна сказати, не в кращу сторону. Адже розмір пайової участі для забудовників було суттєво зменшено — до кількох мізерних відсотків. Але навіть ці гроші міський бюджет часто недоотримує, бо замовники ухиляють від сплати і не укладають договори. Тільки за попередніми підрахунками, заборгованість зі сплати пайової участі становить 1,8 млрд гривень — при щорічних надходжень близько 160 млн гривень”, — говорить депутат Київради Олександр Омельченко.

Очолить відповідну контрольну комісію депутат Київради Олександр Омельченко, до складу загалом увійдуть 17 депутатів КМР. Передбачається, що діятиме ТКК протягом 6 місяців з дати створення.

Відповідний проект рішення мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки
  • Про приватизацію громадянином Косарем Анатолієм Михайловичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вербному, 4 у Деснянському районі міста Києва (665002894)
  • Про передачу громадянці Ларкіній Анжелі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Москвіна, 1А у Голосіївському районі міста Києва (616082299)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на просп. Степана Бандери, 36 в Оболонському районі міста Києва (635463926)
  • Про приватизацію громадянином Хуторненком Артуром Вікторовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 53 у Дарницькому районі міста Києва (687222800)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничий центр «ЄВРОДІМ» договору оренди земельної ділянки від 08 лютого 2012 року № 66-6-00601 (571405747)