У Київраді хочуть продовжити період переоформлення “Карти киянина”

Картка киянина

Tool items

У Київраді хочуть продовжити період переоформлення “Карти киянина”

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили внесення змін до міської цільової програми “Турбота. Назустріч киянам” на 2016 — 2018 роки.

Відповідно до проекту рішення, планується продовжити термін користування «Карткою киянина» до 1 квітня 2017 року. Таким чином, власники картки, які не встигли її замінити, матимуть додатково пів року для переоформлення, при цьому не втрачаючи пільги на проїзд у метрополітені.

На момент введення тимчасової адміністрації у банку «Хрещатик», у системі «Картка киянина» було зареєстровано 633,9 тисяч громадян, які мають право на пільговий проїзд у київському метрополітені. На теперішній час, за інформацією «Ощадбанку», переоформлено більше 200 тисяч карток.

«Нам потрібно зараз убезпечувати користувачів «Картки киянина». Наразі не переоформили картки більш, ніж 400 тисяч громадян. Процес переоформлення картки в «Ощадбанку» триває 3-4 тижні. Наше рішення надасть можливість максимального соціального захисту пільгових категорій киян та переселенців на період перевипуску «Картки киянина» іншою банківською установою», – зазначає голова бюджетної комісії Андрій Странніков.

Відповідне рішення сьогодні також погодила постійна комісія Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки
  • Про приватизацію громадянином Косарем Анатолієм Михайловичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вербному, 4 у Деснянському районі міста Києва (665002894)
  • Про передачу громадянці Ларкіній Анжелі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Москвіна, 1А у Голосіївському районі міста Києва (616082299)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на просп. Степана Бандери, 36 в Оболонському районі міста Києва (635463926)
  • Про приватизацію громадянином Хуторненком Артуром Вікторовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 53 у Дарницькому районі міста Києва (687222800)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничий центр «ЄВРОДІМ» договору оренди земельної ділянки від 08 лютого 2012 року № 66-6-00601 (571405747)