У Києві відкрили пам’ятник “Полум’я миру”

Прапор України біля будівлі Київської міської ради

Tool items

2134

У Києві відкрили пам’ятник “Полум’я миру”

Сьогодні у столиці з ініціативи Посла Миру Анастасії Зеленської та за участю Королівської родини Габсбург-Лотрінгенів з Австрії відкрили пам'ятник "Полум'я миру". Знаходиться він на вулиці Панаса Мирного 2/44.

«Встановлення цього пам'ятника сьогодні є важливим для України, адже сам він символізує мир. Його відкриття проходило безпосередньо за участі королівської родини з Австрії, і це підкреслює всесторонню підтримку України королівською родиною. Наші країни поєднує  спільне минуле, а сьогодні встановлення цього пам’ятника є надійним підґрунтям для розбудови та укріплення дипломатичних відносин між Україною та Австрією», - зазначила начальник управління з питань децентралізації, розвитку місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків Київради Марина Чернишова. 

Пам'ятник, як стверджує засновниця організації "Полум'я миру", Герта Маргарет Габсбург-Лотрінген, є одночасно нагадуванням та символом того, що необхідно завжди думати та діяти в ім’я миру.

«Пам'ятник “Полум'я миру” є символом цих вічних цінностей, саме тому його встановлення є прямим нагадуванням про те, що, незважаючи з якої країни чи навіть континенту ми походимо, усі ми прагнемо миру у світі. Пам'ятник зроблено з дерева та каменя, які є найдавнішими матеріалами. Вони символізують стійкість переконань, непохитність та тисячолітню енергію. Вічні матеріали — вічні цінності. “Полум’я миру” - це універсальний, глобальний у всіх сенсах цього слова пам’ятник, головна ідея якого — мир», - зазначила імператорська високість пані Герта Маргарет Габсбург-Лотринген.

Після урочистого відкриття пам'ятник, вперше в Києві у виконанні всесвітньо відомої українсько-шведської піаністки Наталії Пасічник разом із Національним ансамблем солістів "Київська камерата" пролунали композиції двох Моцартів: Вольфганга Моцарта та його сина Франса Ксавера Моцарта, який довгий час свого життя жив і творив в Україні, у Львові.   

 

 

 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про затвердження договору між Київською міською радою та Підгірцівською сільською радою Обухівського району Київської області
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 25.10.2007 № 1079/3912 «Про врегулювання питань утримання та поводження з собаками і котами в м. Києві»
  • Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок надзвичайної ситуації, в будинку № 70, корпус 2 на проспекті Голосіївському у Голосіївському районі міста Києва
  • Про утворення комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Муніципальна охорона"
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21.04.2015 № 415/1280 "Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва"
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 25 грудня 2012 року № 689/8973 "Про затвердження Положення про інформаційно-телекомунікаційний простір територіальної громади міста Києва"
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23.06.2011 року № 242/5629 "Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві"
  • Про створення єдиної інформаційної системи з ведення обліку посвідчень членів громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону, які діють на території міста Києва
  • Про передачу громадянці Спіциній Тетяні Валеріївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Сергія Колоса, 111-д у Солом’янському районі м. Києва А-23229
  • Про передачу громадянці Савчук Ларисі Андріївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Шевченка, 86-а у Солом’янському районі м. Києва А-23235