У Києві відкрили пам’ятник “Полум’я миру”

Прапор України біля будівлі Київської міської ради

Tool items

2643

У Києві відкрили пам’ятник “Полум’я миру”

Сьогодні у столиці з ініціативи Посла Миру Анастасії Зеленської та за участю Королівської родини Габсбург-Лотрінгенів з Австрії відкрили пам'ятник "Полум'я миру". Знаходиться він на вулиці Панаса Мирного 2/44.

«Встановлення цього пам'ятника сьогодні є важливим для України, адже сам він символізує мир. Його відкриття проходило безпосередньо за участі королівської родини з Австрії, і це підкреслює всесторонню підтримку України королівською родиною. Наші країни поєднує  спільне минуле, а сьогодні встановлення цього пам’ятника є надійним підґрунтям для розбудови та укріплення дипломатичних відносин між Україною та Австрією», - зазначила начальник управління з питань децентралізації, розвитку місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків Київради Марина Чернишова. 

Пам'ятник, як стверджує засновниця організації "Полум'я миру", Герта Маргарет Габсбург-Лотрінген, є одночасно нагадуванням та символом того, що необхідно завжди думати та діяти в ім’я миру.

«Пам'ятник “Полум'я миру” є символом цих вічних цінностей, саме тому його встановлення є прямим нагадуванням про те, що, незважаючи з якої країни чи навіть континенту ми походимо, усі ми прагнемо миру у світі. Пам'ятник зроблено з дерева та каменя, які є найдавнішими матеріалами. Вони символізують стійкість переконань, непохитність та тисячолітню енергію. Вічні матеріали — вічні цінності. “Полум’я миру” - це універсальний, глобальний у всіх сенсах цього слова пам’ятник, головна ідея якого — мир», - зазначила імператорська високість пані Герта Маргарет Габсбург-Лотринген.

Після урочистого відкриття пам'ятник, вперше в Києві у виконанні всесвітньо відомої українсько-шведської піаністки Наталії Пасічник разом із Національним ансамблем солістів "Київська камерата" пролунали композиції двох Моцартів: Вольфганга Моцарта та його сина Франса Ксавера Моцарта, який довгий час свого життя жив і творив в Україні, у Львові.   

 

 

 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про питання заборгованості перед ПАТ "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України"
  • Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва ділянок автомобільних доріг загального користування державного значення
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 05.09.2014 № 55/55 "Про заборону проведення заходів та видовищ з використанням піротехнічних виробів на території міста Києва"
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» Кібі В. М.
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної ради України щодо внесення змін до законодавства України
  • Про надання земельної ділянки управлінню освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації для експлуатації та обслуговування будівель і споруд закладу освіти (апарат управління освіти) на просп. Голосіївському, 118-б у Голосіївському районі м. Києва А-25290
  • Про надання статусу скверу земельній ділянці, що розташована за адресою: проспект Тичини, 18-б у Дніпровському районі міста Києва
  • Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу Є-1507
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОНЦЕРН ЄВРОПА" земельної ділянки для будівництва та обслуговування транспортної інфраструктури (реконструкція транспортної розв'язки з метою організації будівництва будівель і споруд на відведених земельних ділянках) на вул. Академіка Заболотного, 37 у Голосіївському районі м.
  • Про надання земельної ділянки управлінню освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації для експлуатації та обслуговування будівель і споруд закладу освіти на вул. Генерала Матикіна, 5 у Голосіївському районі м. Києва А-25257