У Києві відкрили пам’ятник “Полум’я миру”

Прапор України біля будівлі Київської міської ради

Tool items

2444

У Києві відкрили пам’ятник “Полум’я миру”

Сьогодні у столиці з ініціативи Посла Миру Анастасії Зеленської та за участю Королівської родини Габсбург-Лотрінгенів з Австрії відкрили пам'ятник "Полум'я миру". Знаходиться він на вулиці Панаса Мирного 2/44.

«Встановлення цього пам'ятника сьогодні є важливим для України, адже сам він символізує мир. Його відкриття проходило безпосередньо за участі королівської родини з Австрії, і це підкреслює всесторонню підтримку України королівською родиною. Наші країни поєднує  спільне минуле, а сьогодні встановлення цього пам’ятника є надійним підґрунтям для розбудови та укріплення дипломатичних відносин між Україною та Австрією», - зазначила начальник управління з питань децентралізації, розвитку місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків Київради Марина Чернишова. 

Пам'ятник, як стверджує засновниця організації "Полум'я миру", Герта Маргарет Габсбург-Лотрінген, є одночасно нагадуванням та символом того, що необхідно завжди думати та діяти в ім’я миру.

«Пам'ятник “Полум'я миру” є символом цих вічних цінностей, саме тому його встановлення є прямим нагадуванням про те, що, незважаючи з якої країни чи навіть континенту ми походимо, усі ми прагнемо миру у світі. Пам'ятник зроблено з дерева та каменя, які є найдавнішими матеріалами. Вони символізують стійкість переконань, непохитність та тисячолітню енергію. Вічні матеріали — вічні цінності. “Полум’я миру” - це універсальний, глобальний у всіх сенсах цього слова пам’ятник, головна ідея якого — мир», - зазначила імператорська високість пані Герта Маргарет Габсбург-Лотринген.

Після урочистого відкриття пам'ятник, вперше в Києві у виконанні всесвітньо відомої українсько-шведської піаністки Наталії Пасічник разом із Національним ансамблем солістів "Київська камерата" пролунали композиції двох Моцартів: Вольфганга Моцарта та його сина Франса Ксавера Моцарта, який довгий час свого життя жив і творив в Україні, у Львові.   

 

 

 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про реалізацію рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» у 2018 році
  • Про перейменування Київського інституту музики ім. Р.М. Глієра
  • Про надання дозволу на знесення та списання основних засобів, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та обліковуються на балансі комунального підприємства "Київпастранс"
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21.11.2017 № 517/3524 «Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва»
  • Про відзначення на території Києва пам'ятних дат та ювілеїв у 2018 році
  • Про надання дозволу комунальній службі перевезень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на списання шляхом продажу транспортного засобу
  • Про передачу громадянці Мовчан Аллі Володимирівні у приватну власність земельної ділянки для ведення садівництва на вул. 1-шій Острівній, 124 у Голосіївському районі м. Києва А-22825
  • Про затвердження переліку природоохоронних заходів у місті Києві, що фінансуватимуться з Київського міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2018 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20.12.2017 № 702/3709 "Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік"
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади міста Лисичанськ Луганської області