У Києві понад 560 одиниць спецтехніки прибирають сніг

Tool items

1297

У Києві понад 560 одиниць спецтехніки прибирають сніг 

Комунальні служби Києва продовжують боротися з негодою. До прибирання столичних вулиць залучено 293 одиниці снігоприбиральної техніки «Київавтодору», 180 одиниць техніки комунальних житлово-експлуатаційних дільниць, близько 90 тракторів та малої механізації «Київзеленбуду» та техніка інших підприємств.

Окрім того, у Києві працює 36 бригад ручного прибирання, які розчищають від снігу тротуари та зупинки громадського транспорту, що утримуються підприємствами корпорації, підходи до підземних і наземних пішохідних переходів та сходові марші. У дворах житлових будинків працює 3,8 тисяч працівників ЖЕД. Розчищенням снігу в парках та скверах займаються працівники «Київзеленбуду».

“Поки тривають інтенсивні опади, швидко прибрати сніг з доріг та тротуарів вкрай складно. Хочу відмітити, що школи столиці отримали розпорядження у п’ятницю та суботу скасувати навчання. Дитячим садкам рекомендували також призупинити роботу на 2 дні. Ми звертаємось до всіх організацій оголосити сьогодні короткий робочий день, щоб увечері не було пікового навантаження на транспортну інфраструктуру”, - зазначив Київський міський голова Віталій Кличко під час відкриття пленарного засідання Київради. 

Також, за словами мера, оскільки погодні умови за прогнозами не покращаться до завтра, міська влада звернулась до Міністерства оборони України та Міністерства внутрішніх справ України для залучення особового складу прибирання вулиць нашого міста.

“Також міська влада просить киян не користуватися особистим авто та, за можливості, надавати перевагу громадському транспорту. Окрім того, ми закликаємо водіїв не паркувати автомобілі на узбіччях доріг і в заборонених для цього місцях. Це дозволить ефективно залучати снігоприбиральну техніку до очищення доріг, щоб забезпечити комфортне пересування містом. Хочу наголосити — автомобілі, які заважатимуть розчищати дороги від снігу, будуть евакуйовані”, - зазначив заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів. 

Зважаючи на складні погодні умови, міський голова доручив депутатам Київради працювати на округах і допомагати райдержадміністраціям координувати роботу з прибирання територій.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про прийняття до розгляду проекту рішення Київської міської ради «Про бюджет міста Києва на 2019 рік»
  • Про прийняття до розгляду проекту рішення Київської міської ради «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 21 грудня 2017 року № 1042/4049»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 03 березня 2016 року № 116/116 «Про затвердження міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2016 - 2018 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 грудня 2017 року № 1043/4050 «Про бюджет міста Києва на 2018 рік»
  • Про проведення в місті Києві міжнародної бієнале сучасного мистецтва Manifesta у 2022 році
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Соціальне партнерство» на 2016 - 2018 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 11 лютого 2016 року № 89/89
  • Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Київської міської ради від 17 червня 2010 року №974/4412 «Про затвердження Правил виклику для населення бригад швидкої медичної допомоги, спеціалізованої психіатричної допомоги, пунктів невідкладної медичної допомоги, дільничних лікаря-терапевта, лікаря-педіатра та лікаря-спеціаліста амбулаторно-
  • Про затвердження Міської цільової програми «Управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Києва на 2019 — 2021 роки»
  • Про передачу в оренду ОБСЛУГОВУЮЧОМУ КООПЕРАТИВУ «ЖК «НАУКОВИЙ» земельної ділянки для завершення будівництва багатоквартирного житлового будинку на вул. Петропавлівській, 40 у Подільському районі м. Києва Д-9212
  • Про затвердження Комплексної міської цільової програми екологічного благополуччя міста Києва на 2019 - 2021 роки