У Києві понад 560 одиниць спецтехніки прибирають сніг

Tool items

1187

У Києві понад 560 одиниць спецтехніки прибирають сніг 

Комунальні служби Києва продовжують боротися з негодою. До прибирання столичних вулиць залучено 293 одиниці снігоприбиральної техніки «Київавтодору», 180 одиниць техніки комунальних житлово-експлуатаційних дільниць, близько 90 тракторів та малої механізації «Київзеленбуду» та техніка інших підприємств.

Окрім того, у Києві працює 36 бригад ручного прибирання, які розчищають від снігу тротуари та зупинки громадського транспорту, що утримуються підприємствами корпорації, підходи до підземних і наземних пішохідних переходів та сходові марші. У дворах житлових будинків працює 3,8 тисяч працівників ЖЕД. Розчищенням снігу в парках та скверах займаються працівники «Київзеленбуду».

“Поки тривають інтенсивні опади, швидко прибрати сніг з доріг та тротуарів вкрай складно. Хочу відмітити, що школи столиці отримали розпорядження у п’ятницю та суботу скасувати навчання. Дитячим садкам рекомендували також призупинити роботу на 2 дні. Ми звертаємось до всіх організацій оголосити сьогодні короткий робочий день, щоб увечері не було пікового навантаження на транспортну інфраструктуру”, - зазначив Київський міський голова Віталій Кличко під час відкриття пленарного засідання Київради. 

Також, за словами мера, оскільки погодні умови за прогнозами не покращаться до завтра, міська влада звернулась до Міністерства оборони України та Міністерства внутрішніх справ України для залучення особового складу прибирання вулиць нашого міста.

“Також міська влада просить киян не користуватися особистим авто та, за можливості, надавати перевагу громадському транспорту. Окрім того, ми закликаємо водіїв не паркувати автомобілі на узбіччях доріг і в заборонених для цього місцях. Це дозволить ефективно залучати снігоприбиральну техніку до очищення доріг, щоб забезпечити комфортне пересування містом. Хочу наголосити — автомобілі, які заважатимуть розчищати дороги від снігу, будуть евакуйовані”, - зазначив заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів. 

Зважаючи на складні погодні умови, міський голова доручив депутатам Київради працювати на округах і допомагати райдержадміністраціям координувати роботу з прибирання територій.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення доповнення у додаток до рішення Київської міської ради від 20 грудня 2017 року № 702/3709 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік»
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2017 №702/3709 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік»
  • Про надання дозволу на знесення та списання будівлі, яка належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та обліковується на балансі Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Ринг»
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2017 №702/3709 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 25 грудня 2014 року № 741/741"Про упорядкування діяльності виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)"
  • Про затвердження детального плану території в межах вул. Північна, просп. Оболонський, вул. Прирічна, просп. Героїв Сталінграду, Маршала Малиновського у Оболонському районі м. Києва
  • Про затвердження детального плану території в межах проспекту Петра Григоренка, вулиць Анни Ахматової, Драгоманова, Ревуцького, проспекту Миколи Бажана в Дарницькому районі м. Києва
  • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПІЦЦА-ХАУЗ" на вул. Михайлівській, 5/6 у Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування громадської будівлі К-35558
  • Про передачу земельних ділянок ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МАЯК СЕРВІС ІНВЕСТ» для експлуатації та обслуговування будівель і споруд автостоянки на просп. Володимира Маяковського, 47б у Деснянському районі м. Києва А-24315
  • Про передачу земельної ділянки громадянину Миронцю Олександру Пилиповичу для експлуатації та обслуговування будівель і споруд автостоянки на вул. Братиславській, 14г у Деснянському районі м. Києва А-24314