У Києві планують створити молодіжний парламент

Tool items

У Києві планують створити молодіжний парламент

У Київській міській раді відбувся Молодіжний форум “Крок до взаємодії”. Його мета – налагодити співпрацю між органами місцевого самоврядування та молоддю.

У мерії розглядають можливість створення так званого молодіжного парламенту. Сьогодні учасники форуму обговорювали механізми такої взаємодії.

“Не важливо як буде називатися орган, який вони хочуть створити - парламент, молодіжна рада, тощо. Тут головне, що саме через нього буде налагоджена комунікація між активною молоддю та представниками місцевої влади. Відтак, активісти зможуть долучитися до вирішення нагальних проблем столиці, окреслити своє бачення розвитку молодіжної політики у місті”, - пояснила начальник відділу молодіжної політики управління молоді Департаменту освіти КМДА Леся Яремійчук.

Учасники новоствореного органу зможуть пройти стажування при постійних комісіях Київради та Департаментах КМДА, а також у громадських приймальнях депутатів.

“Ми цілковито підтримуємо створення такого інструменту чи механізму, якому б молодь довіряла і який був би ефективним. Адже це, в першу чергу, сприятиме залученню молоді до всіх тих процесів, які відбуваються у місті”, - наголосив керуючий справами секретаріату Київради Ігор Хацевич.

Всі пропозиції та ідеї будуть опрацьовані і виставлені на обговорення на сайті Київради та на сторінці форуму в Facebook. Переможців визначать до Дня студента за допомогою відкритого голосування.

Форум організований Управлінням молоді та спорту Департаменту освіти та науки КМДА спільно з молодіжними ініціативними групами в рамках Європейського тижня місцевої демократії.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про контроль власників, співвласників та орендарів у процесі розробки проєктно-кошторисної документації та проведення підготовчих і будівельних робіт в рамках відновлення пошкоджених об'єктів житлового фонду м. Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування бойлерної на вул. Деміївській, 45-Б у Голосіївському районі міста Києва (384185811)
  • Про визначення розмірів статутних капіталів закладів охорони здоров’я, переданих до сфери управління Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
  • Про деякі питання використання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та перебуває у володінні та користуванні приватного акціонерного товариства «Київспецтранс»
  • Про затвердження Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря агломерації міста Київ