У Києві планують створити молодіжний парламент

Tool items

У Києві планують створити молодіжний парламент

У Київській міській раді відбувся Молодіжний форум “Крок до взаємодії”. Його мета – налагодити співпрацю між органами місцевого самоврядування та молоддю.

У мерії розглядають можливість створення так званого молодіжного парламенту. Сьогодні учасники форуму обговорювали механізми такої взаємодії.

“Не важливо як буде називатися орган, який вони хочуть створити - парламент, молодіжна рада, тощо. Тут головне, що саме через нього буде налагоджена комунікація між активною молоддю та представниками місцевої влади. Відтак, активісти зможуть долучитися до вирішення нагальних проблем столиці, окреслити своє бачення розвитку молодіжної політики у місті”, - пояснила начальник відділу молодіжної політики управління молоді Департаменту освіти КМДА Леся Яремійчук.

Учасники новоствореного органу зможуть пройти стажування при постійних комісіях Київради та Департаментах КМДА, а також у громадських приймальнях депутатів.

“Ми цілковито підтримуємо створення такого інструменту чи механізму, якому б молодь довіряла і який був би ефективним. Адже це, в першу чергу, сприятиме залученню молоді до всіх тих процесів, які відбуваються у місті”, - наголосив керуючий справами секретаріату Київради Ігор Хацевич.

Всі пропозиції та ідеї будуть опрацьовані і виставлені на обговорення на сайті Київради та на сторінці форуму в Facebook. Переможців визначать до Дня студента за допомогою відкритого голосування.

Форум організований Управлінням молоді та спорту Департаменту освіти та науки КМДА спільно з молодіжними ініціативними групами в рамках Європейського тижня місцевої демократії.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Тарана С. В.
  • Про затвердження Міської цільової програми поводження з тваринами в місті Києві на 2024-2025 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4550/4591 «Про Порядок використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців в умовах воєнного стану» щодо удосконалення процедури надання грошової матеріальної
  • Про внесення змін до Положення про щорічні стипендії видатним діячам культури і мистецтва м. Києва та Положення про довічні стипендії видатним діячам культури і мистецтва м. Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 05.10.2023 № 7121/7162
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про надання РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «МІСІОНЕРСЬКИЙ ЕВАНГЕЛІЗАЦІЙНО-БЛАГОДІЙНИЙ ЦЕНТР ОБ'ЄДНАННЯ ХРИСТИЯНСЬКИХ ЦЕРКОВ УКРАЇНИ «СЛОВО ЖИТТЯ» земельної ділянки в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування міжконфесійного храму «Мир, любов та єдність» на вул. Ломаківській, 66-70 у Печерському районі міста Києва (
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради
  • Про надання Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Святошинського району м. Києва земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі медичного центру на вул. Симиренка, 38 у Святошинському районі міста Києва (660283943)
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПЛАНТУМ» земельної ділянки в оренду для експлуатації, обслуговування та реконструкції будівлі кафе-магазину на вул. Архітектора Вербицького, 36 літ. Б у Дарницькому районі міста Києва (416392104)