У Києві планують працевлаштувати понад 10 тисяч безробітних щороку

Tool items

У Києві планують працевлаштувати понад 10 тисяч безробітних щороку

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту депутати погодили Програму зайнятості населення міста Києва на 2018-2020 роки. 

Наразі основними проблемами, що існують на столичному ринку праці, є дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили й недостатні можливості підвищення кваліфікаційного рівня працівників. Окрім того, наявні проблеми молодіжного безробіття, тіньової зайнятості та виплати заробітної плати “в конвертах”. Запропонована Програма зайнятості населення Києва на 2018-2020 роки покликана врегулювати ці проблеми. Зокрема у планах створення додаткового попиту на робочу силу, підвищення кваліфікації працівників та рівня обізнаності населення про можливості на ринку праці. Також одне із ключових завдань програми — сприяти зайнятості громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних умовах конкурувати на ринку праці. 

“У результаті реалізації даної Програми очікується підвищення зайнятості населення до 62,6%. Разом з тим, рівень безробіття киян віком від 15 до 70 років знизиться до 6,1%. За допомогою столичної служби зайнятості планується працевлаштувати щороку більше 10 тисяч безробітних. А професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації проходитимуть 4,3 тисячі непрацевлаштованих осіб. Хочу зазначити, що незважаючи на складні процеси, які відбуваються соціально-економічній сфері держави, ситуація на столичному ринку праці залишається однією з найкращих у регіоні”, - зазначив директор Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київради (КМДА) Юрій Крикунов. 

За його словами, завдяки реалізації Програми зайнятості у 2017 році було прийнято на роботу на створені нові робочі місця 73 тисячі осіб (прогнозний показник виконано на 104,2%). Окрім того, за допомогою служби зайнятості минулого року було працевлаштовано понад 10,1 тисяч безробітних (прогнозний показник виконано на 109,5%). Загалом у столиці найнижчий показник навантаження на 10 вільних робочих місць — 14 осіб, у той час як по Україні — 70 громадян.

Фінансування запропонованої програми буде здійснюватися за рахунок коштів міського бюджету, передбачених в рамках програми “Турбота. Назустріч киянам” та Фонду на випадок безробіття.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про відмову громадянці Пономаренко Ірині Василівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Лаврській у Печерському районі міста Києва (340144574)
  • Про відмову громадянці Воловенко Тетяні Петрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Передовій, 41-А у Голосіївському районі міста Києва (552401728)
  • Про відмову громадянину Калюжному Валерію Семеновичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування гаража на вул. Квітневій, 2-б у Дарницькому районі міста Києва (605080124)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 липня 2020 року № 50/9129 «Про деякі питання оренди комунального майна територіальної громади міста Києва»
  • Про затвердження звіту тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань використання земельних ділянок, здійснення будівельних робіт, а також розміщення нерухомого майна навколо Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка НАН України