У Києві 148 інспекторів слідкуватимуть за дотриманням правил паркування

Tool items

795

У Києві 148 інспекторів слідкуватимуть за дотриманням правил паркування

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення «Про уповноваження посадових осіб (інспекторів з паркування) Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА)».

Відсьогодні в Україні набувають чинності нові правила паркування автомобілів.  За новим законом займатись порушниками будуть не лише патрульні поліцейські, а й інспектори з паркування. Їх у столиці буде 148. Повноваження транспортних ревізорів сьогодні затвердили депутати Київради.

 «Зараз на рівні держави відбувається реформа галузі паркування, і місцева влада уповноважена врегулювати окремі деталі, щоб вона була ефективно реалізована. Для цього міські інспектори з паркування повинні мати можливість розглядати такі адміністративні правопорушення та здійснювати тимчасове затримання авто, яке створює перешкоди чи загрози безпеці дорожнього руху», – пояснив голова постійної комісії Київради з питань транспорту Олексій Окопний.

Також інспектори будуть здійснювати фіксацію правопорушення за допомогою технічних засобів, що дають змогу здійснювати фотозйомку або відеозапис.

Окрім того, відповідно до законодавства України, депутати внесли зміни до Концепції розвитку паркувального простору в Києві. За документ у другому читанні проголосували 83 депутати. Концепція передбачає збільшення кількості паркомісць для денного та нічного паркування з існуючих 25 тисяч до 125 тисяч паркомісць до 2020 року. У планах – запровадити гнучкі тарифи на паркування в залежності від часу паркування. Зокрема, встановити, де це доцільно, спеціальний нічний тариф із наданням послуг з охорони транспортних засобів (наприклад, від 10 до 30 грн з 21:00 до 9:00). Таким чином розвантажаться дворові та міжквартальні простори.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення доповнення у додаток до рішення Київської міської ради від 20 грудня 2017 року № 702/3709 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік»
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2017 №702/3709 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік»
  • Про надання дозволу на знесення та списання будівлі, яка належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та обліковується на балансі Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Ринг»
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2017 №702/3709 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 25 грудня 2014 року № 741/741"Про упорядкування діяльності виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)"
  • Про затвердження детального плану території в межах вул. Північна, просп. Оболонський, вул. Прирічна, просп. Героїв Сталінграду, Маршала Малиновського у Оболонському районі м. Києва
  • Про затвердження детального плану території в межах проспекту Петра Григоренка, вулиць Анни Ахматової, Драгоманова, Ревуцького, проспекту Миколи Бажана в Дарницькому районі м. Києва
  • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПІЦЦА-ХАУЗ" на вул. Михайлівській, 5/6 у Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування громадської будівлі К-35558
  • Про передачу земельних ділянок ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МАЯК СЕРВІС ІНВЕСТ» для експлуатації та обслуговування будівель і споруд автостоянки на просп. Володимира Маяковського, 47б у Деснянському районі м. Києва А-24315
  • Про передачу земельної ділянки громадянину Миронцю Олександру Пилиповичу для експлуатації та обслуговування будівель і споруд автостоянки на вул. Братиславській, 14г у Деснянському районі м. Києва А-24314