У Деснянському районі планують відкрити ще один комунальний дитсадок

Tool items

У Деснянському районі планують відкрити ще один комунальний дитсадок

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили створення дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 362 у Деснянському районі столиці.
Новий дитячий садок знаходитиметься у новобудові на вулиці Закревського, 99-А. Заклад розрахований на 280 діток, а це 15 груп.

«Це житловий масив «Вигурівщини-Троєщини». Ми знаємо як інтенсивно розбудовується цей мікрорайон. Сьогодні там проживає близько 16 тисяч мешканців, переважно – молоді сім’ї. За даними Департаменту освіти, в даному мікрорайоні в електронній черзі до дитячих садочків перебуває більше тисячі дітей, віком до 6 років. Цифри говорять самі за себе – дошкільний заклад там вкрай необхідний. До того, ж це буде комунальна установа. Усі витрати уже передбачені бюджетом міста», – зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Видатки на утримання комунального закладу здійснюють за рахунок коштів, передбачених для головного розпорядника Деснянської райадміністрації по галузі «Освіта».

Відкриття дошкільної установи планується на вересень 2017 року.

Проект рішення мають ухвалити на сесії Київради.

 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на бульв. Чоколівському, 10 у Солом'янському районі міста Києва (729970411)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі павільйону 6ПЗ на вул. Андрея Шептицького Митрополита, 24 у Дніпровському районі міста Києва (354194580)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі теплового пункту на просп. Маяковського Володимира, 69-А у Деснянському районі міста Києва (656514158)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 19-А у Деснянському районі міста Києва (575841617)
  • Про передачу малому приватному підприємству «ІНТЕРСЕРВІС-АСП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель торгівлі на Печерській площі, 1 у Печерському районі міста Києва (534844591)