У 2017 році на цільову програму “Київ інформаційний” додатково виділять 14,4 млн грн

депутати Київради

Tool items

У 2017 році на цільову програму “Київ інформаційний” додатково виділять 14,4 млн грн

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили зміни до міської цільової програми на 2016-2018 роки “Київ інформаційний”.

Зміни пов'язані з необхідністю збільшення обсягів фінансування зазначеної цільової програми, в тому числі у зв'язку зі змінами, які відбулися в законодавстві в частині мінімальної заробітної плати. Загалом, кошторис міської програми “Київ інформаційний” на 2017 збільшується 14,4 млн грн.

Більша частина цих коштів — понад 11 млн грн передбачена для електронних ЗМІ (телебачення та радіомовлення). Зокрема планується придбання обладнання для організації прямих включень з будь-якої точки столиці для КП КМР “Телекомпанія “Київ”. 
Ще 3 млн грн заплановано на друковані ЗМІ (періодичні видання — газети та журнали. Передбачається завершення процедури реорганізації та забезпечення належної діяльності КП “Вечірній Київ”. 

Загалом мета рішення — створення у столиці належних умов для розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури, сприяння реалізації  конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності  засобів масової інформації.

Рішення підтримали 72 депутати.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 6» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕТОН» договору оренди земельної ділянки від 17 жовтня 2005 року № 79-6-00361 (зі змінами) для реконструкції, будівництва, експлуатації і обслуговування складських приміщень та електромонтажного виробництва на вул. Сумській, 3 у Голосіївському районі м. Києва (531005898)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛ ЕСТЕТ ГРУП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Максимовича Михайла, 4 у Голосіївському районі міста Києва (442444619)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МУДРА КЕПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та складських будівель і споруд на просп. Повітряних сил, 64 у Солом’янському районі міста Києва (488442292)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАМК УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Янтарній, 6 у Святошинському районі міста Києва (374442691)