Туристична сфера Києва продовжує успішно відновлювати показники допандемічних часів

Tool items

Туристична сфера Києва продовжує успішно відновлювати показники допандемічних часів. Так, станом на 1 грудня 2021 року туристичний збір сягнув показника в 73 мільйони гривень, що свідчить про відвідування столиці близько 700 тисячами іноземних туристів.

За словами начальниці Управління туризму та промоцій КМДА Марини Радової, туристична сфера Києва має значно кращі тенденції у відновленні показників допандемічних часів, у порівнянні з світовим туристичним сектором. Наразі близько 80% туристичної галузі столиці вже відновлено.

«Київ є комфортною локацією для туристів, оскільки має зручне розташування, високоякісний рівень надання послуг, конкурентоспроможну цінову політику та доступний багатоплановий відпочинок відповідно до вподобань кожного туриста. Також столиця є відомим історико-культурним осередком, що становить великий інтерес для туристів з усього світу. Крім того, важливим аспектом, який привертає увагу туристів є належний рівень безпеки. Так, у Києві цілодобово функціонують лабораторії, де можна здати ковід-тест, а в разі погіршення самопочуття можливо отримати кваліфіковану невідкладну лікарську допомогу та медичні послуги», – зазначила Марина Радова.

В Управлінні туризму та промоцій КМДА додали, що механізм збору та обчислення статистичних даних з відвідування туристами столиці удосконалюється, що дає змогу отримати реальну статистику. Відтак, до топ-5 країн, з яких приїжджає найбільше туристів до Києва є Ізраїль, США, Німеччина, Туреччина та Саудівська Аравія.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»