Щорічно другої суботи вересня у столиці проводитимуть День “Динамо”

Tool items

Щорічно другої суботи вересня у столиці проводитимуть День “Динамо”

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення, відповідно до якого у столиці відзначатимуть громадський захід культурно-просвітницького та спортивного характеру — День “Динамо”.

Захід проводитимуть щорічно у другу суботу вересня. Це ініціатива організаційного комітету сімейного фестивалю “Dynamo Family Fest». Передбачається, що у день свята вихованці школи “Динамо” будуть проводити сімейний фестиваль, популяризуючи таким чином різні види спорту, що входять до “динамівської сім'ї”. Загалом, вихованці школи “Динамо” відомі не лише високими результатами в футболі, а й у боксі, боротьбі, фехтуванні, легкій атлетиці, плаванні, біатлоні, гімнастиці тощо.

«Це рішення сприятиме пропагуванню здорового способу життя. Адже передбачається проведення просвітницької роботи з уболівальниками різних видів спорту, а також популяризація “динамівського руху”. Якраз створення і проведення таких заходів як фестиваль «Dynamo Family», є тим гарантом і тим майданчиком, де сім’я має можливість згуртуватися. А спорт дійсно робить людину сильною, благородною і справедливою», - зазначила автор відповідного рішення, депутат Київради Алла Шлапак.

Зазначену ініціативу підтримали такі відомі українські спортсмени-динамівці, як Вадим Гутцайт (український фехтувальник, шабліст, Олімпійський Чемпіон), Інеса Кравець (українська легкоатлетка, заслужений майстер спорту України, Олімпійська Чемпіонка), Ольга Харлан (українська фехтувальниця (шабля), Олімпійська Чемпіонка), Андрій Дериземля (український біатлоніст, призер Чемпіонату світу з біатлону) та інші.

Рішення підтримали 85 депутатів Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про засудження діяльності релігійних організацій (об’єднань) та їх структур, керівні центри (управління) яких знаходяться на території держави-агресора російської федерації, зокрема, Української православної церкви (Московського патріархату), та звернення до Верховної Ради України
  • Про внесення змін до Міської цільової програми підвищення організації та безпеки дорожнього руху в місті Києві до 2022 року
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень у Тверському тупику, 9 у Печерському районі міста Києва (553501708)
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельних ділянок у постійне користування для цілей підрозділів 09.01 - 09.02, 09.04 - 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталів 75:920 та 75:722 (Київське лісництво, квартал 77) у Святошинському районі міста Києва (
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки в постійне користування для цілей підрозділів 09.01 - 09.02, 09.04 - 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталу 75:919 (Київське лісництво, квартал 76) у Святошинському районі міста Києва (401417616)