Питання зупинки робіт з реконструкції Поштової площі було і залишається одним із найважливіших та, водночас, найскладніших

Tool items

Робоча група з розробки плану дій із завершення реконструкції транспортної розв’язки на Поштовій площі в Подільському районі з урахуванням пам’ятки національного значення має активізувати роботу та вже найближчим часом запропонувати варіанти шляхів вирішення питання. Таке доручення дав Київський міський голова Віталій Кличко. Про це розповів заступник голови КМДА Валентин Мондриївський під час чергової наради, присвяченої питанням Поштової площі.

За словами заступника голови КМДА, робоча група працюватиме спільно з представниками парламенту та Міністерства культури та інформаційної політики України. Реалізація проєкту стане можливою лише за умови, що і державні органи активно долучаться до процесу.

«Питання зупинки робіт з реконструкції Поштової площі було і залишається одним із найважливіших та, водночас, найскладніших. Ми вітаємо, що нарешті до цього питання долучилися всі гілки влади, від яких залежить його вирішення. Так, спільно з членами Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради з питань моніторингу та оцінки ефективності діяльності влади в місті Києві ми домовились щонайменше раз на місяць зустрічатися на Поштовій площі, щоб відслідковувати стан справ. Також дуже добре, що Міністерство культури та інформаційної політики України ініціює проведення правового аудиту щодо ситуації, в якій існує памʼятка археології та історії національного значення на Поштовій площі для розбудови та інституційного розвитку музею. Адже для міста дуже важливим є об’єднати зусилля всіх органів влади, щоб, нарешті, завершити реконструкцію Поштової, музеєфікувати знайдені пам’ятки та зберегти для киян цей унікальний об’єкт», – розповів Валентин Мондриївський.

Він нагадав, що наразі місто залучає фахівців науково-дослідного інституту для дослідження стану будівельних конструкцій на Поштовій площі. Фахівці мають перевірити стан будівельних конструкцій, адже всі роботи на об’єкті були зупинені у 2017 році. Від результатів цього дослідження залежатимуть наступні кроки підрядника.

Також нагадаємо, що ситуація на Поштовій площі ніяк не загрожує станції метро. Фахівці КП «Київський метрополітен» проводили обстеження та встановили, що станція «Поштова площа» та перегінні тунелі, що примикають до неї, перебувають у належному технічному стані. Ризиків підтоплення та необхідності закриття станції на ремонт немає.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30.05.2024 № 471/8437 «Про питання надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам малого та середнього підприємництва у місті Києві в умовах воєнного стану»
  • Про внесення змін до таблиці № 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до Порядку організації та проведення недержавних масових заходів релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру в місті Києві
  • Про скасування рішення Київської міської ради від 9 лютого 2023 року № 5977/6018 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 "Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб'єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві" (зі змінами і
  • Про поділ земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0033 на вул. Мрії, 12-Є у Шевченківському районі міста Києва і зміну цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0061 та її передачу в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «ДІМ СЕРВІС 1» для будівництва,