Протягом наступних трьох років на модернізацію столичної підземки можуть виділити 4,2 млрд грн

Станція метрополітену

Tool items

Протягом наступних трьох років на модернізацію столичної підземки можуть виділити 4,2 млрд грн

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу депутати підтримали затвердження плану заходів на 2016-2018 роки з реалізації Стратегії розвитку Києва до 2025 року.

Відповідно до стратегічних цілей визначено два основні напрямки - стимулювання економічного зростання та підвищення якості життя.

Програма економічного зростання має на меті створити сприятливе інвестиційне середовище та підвищити енергоефективність міста. Зокрема, передбачається впровадження сучасних технологій міського управління, а саме створення єдиної інформаційно-аналітичної системи фінансового планування. На це протягом наступних трьох років мають виділити 9,4 млн грн. Також планується розробити інформаційно-аналітичні системи: “Електронна медицина” (на три роки необхідно 18 млн грн), “Цифрова освіта” (10 млн грн) та програмну платформу “Електронне паркування” (3,9 млн грн). На розробку та впровадження системи оповіщення надзвичайних ситуацій необхідно 5,4 млн грн, а на комплексну термосанацію будівель бюджетної сфери заплановано 1,2 млрд грн.

Програма підвищення комфорту життя спрямована на вдосконалення системи охорони здоров'я, зниження негативного пливу на навколишнє середовище, створення унікальної культури атмосфери, підвищення безпеки та соціального захисту населення.

“В рамках цієї програми Стратегії передбачається будівництво Другої нитки головного міського каналізаційного колектора, реконструкція та технічне переоснащення полігону твердих побутових відходів в селі Підгірці Обухівського району, перша черга будівництва споруд артезіанського водопостачання житлового масиву Осокорки Північні. Також заплановано придбання вагонів метрополітену на загальну суму понад 1,3 млрд грн, та загалом капітальне будівництво і модернізація столичної підземки. Протягом трьох років Програмою передбачено 4,2 млрд грн. На будівництво та реконструкцію дорожньо-вуличної мережі ми плануємо витратити 6,3 млрд грн, а на розвиток паркувального простору — 1,1 млрд грн”, — зазначає секретар постійної комісії Київради з питань ЖКГ та ПЕК Олег Костюшко.

Також в рамках модернізація транспортної інфраструктури передбачено будівництво Подільсько-Вигурівської лінії Київського метрополітену, придбання тролейбусів, автобусів та електробусів, модернізація системи освітлення, розвиток міжнародного аеропорту Київ (Жуляни), розвиток внутрішнього водного транспорту, будівництво транспортних пересадочних вузлів з терміналами, будівництво і модернізація тролейбусних та трамвайних ліній тощо.

Відповідний проект рішення має також розглянути постійна комісія Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про організаційні заходи щодо збереження об’єктів ХІХ-ХХ століття (історичних будівель) на території міста Києва, яким може загрожувати знищення або пошкодження
  • Про внесення змін до переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРП МЕДІА ГРУП" та ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РРП ГРУП" в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування існуючих будівель на вул. Козелецькій,24-ж у Солом'янському районі міста Києва (534539758)
  • Про створення центрів раннього втручання у місті Києві
  • Про розробку та затвердження Порядку супроводу під час інклюзивного навчання у місті Києві
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста
  • Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю «ЮНІКАРГО УКРАЇНА» в поновленні договорів оренди земельних ділянок для будівництва житлового будинку з паркінгом та для організації будівельних робіт на вул. Казимира Малевича, 44, 46 у Голосіївському районі м. Києва
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЮ ТРАНСПОРТУ земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування гуртожитку на вул. Інженера Бородіна, 4 у Дніпровському районі міста Києва (693334102)
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста