Площу заказника “Межигірсько-Пуща-Водицький” можуть збільшити на 9,2 га

Будівля Київської міської ради

Tool items

Площу заказника “Межигірсько-Пуща-Водицький” можуть збільшити на 9,2 га

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики депутати погодили проект рішення “Про збільшення території лісового заказника місцевого значення “Межигірсько-Пуща-Водицький” за умови позитивного висновку Міністерства екології та природних ресурсів України.

Запропонований проект рішення передбачає збільшення території лісового заказника місцевого значення “Межигірсько-Пуща-Водицький” на 9,2 га за рахунок включення до його складу окремих виділів. Відповідні території примикають до заказника. Це типові ділянки лісового фонду, які за своїм породним, ґрунтовим, гідрологічним та іншим складом не відрізняються від лісових ділянок, які можуть входити до заказника.

“Проект рішення дуже актуальний, бо унеможливить забудову цих ділянок. І відповідно зніме соціальну напругу серед населення, адже громадяни хвилюються, щоб були збережені зелені зони. Також рішення сприятиме збереженню та охороні змішаних насаджень сосни та дуба з багатим підліском”, — зазначає голова профільної комісії Костянтин Яловий.

Відповідний проект рішення має також розглянути постійна комісія Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»