Пленарного засідання 21.10.2004р.

Tool items

VІІІ сесія ІV скликання

 

ПРОТОКОЛ

 

                                                                                                

21.10.2004р.          

Пленарне засідання VІІІ сесії Київради ІV скликання 21.10.04 відкрив Київський міський голова О.Омельченко.

Головуючий привітав іменинників (список додається), проінформував присутніх про пікетуючих, зачитав список депутатів, відсутніх на пленарному засіданні (список додається).

За даними електронної системи „Рада” зареєстровано 76 депутатів.

Головуючий запропонував проголосувати за відкриття пленарного засідання VІІІ сесії Київради ІV скликання 21.10.04.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято (за – 68, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 8).

СЛУХАЛИ: Про порядок денний пленарного засідання Х сесії Київради ІV скликання.

ВИСТУПИВ: Київський міський голова Омельченко О.О. і запропонував  прийняти порядок денний за основу.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 69, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 7).

Депутат Гриненко В.І., 9 в.о., пропонує внести до порядку денного питання  „Про поновлення договору оренди земельної ділянки від 07.10.03 №62-6-00079, укладеного між Київрадою та ТОВ „Альма-2”.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 51, проти – 3, утр. – 1, не гол. – 22).

Депутат Карабаєв Д.Т., 37 в.о., пропонує перенести на наступне пленарне засідання питання „Про створення комунального підприємства „Регіональний ландшафтний парк „Голосіїв”.

 ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 56, проти – 1, утр. – 0, не гол. – 20).

Депутат Дейнега В.П., 82 в.о., пропонує внести до порядку денного питання:

1.Про внесення змін до рішення Київради від 29.04.04 №203/1413 „Про затвердження Положення про Головне управління правової політики виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації).  

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 56, проти – 1, утр. – 1, не гол. – 21).

2.Про передачу в тимчасове користування на умовах оренди нежилих приміщень, продовження термінів дії договорів оренди нежилих приміщень, надання дозволів на встановлення пільгових ставок оплати та про зміни орендних ставок”.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 59, проти – 2, утр. – 3, не гол. – 15).

Головуючий Омельченко О.О. дав протокольне доручення (додається) стосовно питання „Про надання дозволу поліклініці №1 Голосіївського району м. Києва на списання будівлі сміттєзбірника”.

ВИСТУПИВ: Голова постійної комісії з питань містобудування та землекористування Легеза М.А., 25 в.о.

Депутат Борисов В.Д., 67 в.о., пропонує внести до порядку денного наступні  питання:

1.Про надання земельної ділянки будинку відпочинку „Пуща-Водиця” Державного управління справами для розширення території будинку відпочинку „Пуща-Водиця” на вул. Вишгородській в Оболонському районі.   

 ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 56, проти – 4, утр. – 2, не гол. – 17).

2.Про передачу земельних ділянок громадянам України для будівництва, експлуатації і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, для будівництва індивідуальних гаражів та для ведення індивідуального садівництва на вул. Вишгородській, 150 у Оболонському районі ( 1 проект).

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 58, проти – 2, утр. – 2, не гол. – 17).

3.Про передачу земельних ділянок громадянам України для будівництва, експлуатації і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, для будівництва індивідуальних гаражів та для ведення індивідуального садівництва на вул. Вишгородській, 150 у Оболонському районі ( 2 проект).

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 54, проти – 1, утр. – 2, не гол. – 23).

4.Про передачу гр. Кондратенку Михайлу Миколайовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Менделєєва, 14 у Печерському районі.

 ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 53, проти – 3, утр. – 0, не гол. – 23).

Депутат Бойчук М.А., 47 в.о., пропонує внести до порядку денного питання „Про внесення змін до рішення Київради від 26.09.02 №47/207 „Про Встановлення Правил благоустрою території, паркування транспортних засобів, тиші в громадських місцях, торгівлі на ринках у м. Києві” з доповненням.

ВИРІШИЛИ:  Рішення не прийнято (за – 38, проти – 8, утр. – 1, не гол. – 32).

Головуючий підкреслив важливість питання та звернувся до депутатів з проханням провести повторне голосування.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 54, проти – 9, утр. – 0, не гол. – 16).

В подальшому обговоренні взяли участь депутати Старовойт В.М., 43 в.о., Іванченко В.П., 24 в.о., Київський міський голова Омельченко О.О., депутати Товстий В.О., 44 в.о., Дейнега В.П., 82 в.о., Качурова Л.В., 20 в.о.

 Депутат Лисов І.В., 4 в.о., запропонував внести до порядку денного питання „Про внесення змін до рішення Київради від 27.12.01 №208/1642”.

  ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 64, проти – 0, утр. – 1, не гол. – 14).

Депутат Черніков О.М., 63 в.о., запропонував зняти з порядку денного питання „Про передачу приватному підприємству „АВТО-АКТИВ” земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування підземного паркінгу, надземного автосалону із продажу легкових автомобілів та запчастин до них з автостоянками на просп. Перемоги, 134 у Святошинському районі”.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 56, проти – 1, утр. – 0, не гол. – 23).

Головуючий дав протокольне доручення (додається).

Депутат Гуленко Д.Й., 6 в.о., запропонував внести до порядку денного наступні  питання:

1.Про передачу приватному підприємству „Рубін-С” земельної ділянки для будівництва спортивно-розважального комплексу на перетині просп. Володимира Маяковського та вул. Каштанової у Деснянському районі.

 ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 60, проти – 1, утр. – 0, не гол. – 19).

2.Про передачу громадянину Боковенку Григорію Івановичу земельної ділянки для експлуатації та обслуговування жилого будинку на вул. Підлісній, 2 у Святошинському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 57, проти – 1, утр. – 0, не гол. – 22).

3.Про передачу земельної ділянки державному підприємству „Національна кіностудія художніх фільмів імені Олександра Довженка” для будівництва житлового будинку з вбудованими приміщеннями та автопаркінгом на вул. Молдавській у Шевченківському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 59, проти – 1, утр. – 1, не гол. – 20).

4.Про передачу Національному університету харчових технологій земельної ділянки для будівництва жилого будинку з паркінгом та вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення на бульв. Тараса Шевченка, 27 у Шевченківському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 58, проти – 3, утр. – 1, не гол. – 19).

5.Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю „Євро-Луно-парк” земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельно-культурно-розважального та готельно-офісного комплексу на вул. Попудренка, 63 у Деснянському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 60, проти – 0, утр. – 1, не гол. – 20).

6.Про передачу гр. Атаманюку Івану Петровичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Петропавлівському, 25-а у Подільському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 53, проти – 2, утр. – 3, не гол. – 23).

Головуючий Омельченко О.О. дав протокольне доручення (додається) стосовно питання „Про оформлення військовій частині 2260 права користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування комплексу будівель та споруд на вул. Щорса, 34 у Печерському районі”.

7.Про передачу приватному підприємству „Азнавур” земельних ділянок для  обслуговування та експлуатації торговельних майданчиків на вул. Індустріальній, 2/49 у Соломянському районі.

 ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 50, проти – 4, утр. – 0, не гол. – 27).

8.Про оформлення товариству з обмеженою відповідальністю „Господарство Требухівське” права користування земельною ділянкою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Дарницького району.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 53, проти – 1, утр. – 1, не гол. – 26).

9.Про оформлення сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю „Нова Україна” права користування земельними ділянками для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Деснянського  району.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 50, проти – 1, утр. – 0, не гол. – 30).

10.Про внесення змін до п.47 рішення Київської міської ради від 18.03.2004 №125/1335 „Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування”.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 63, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 18).

11.Про передачу закритому акціонерному товариству „Будівельні технології” земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування офісно-готельного, культурно-розважального комплексу з підземним паркінгом на Володимирському узвозі, 4 у Печерському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 50, проти – 2, утр. – 1, не гол. – 28).

12.Про надання школі мистецтв Деснянського району міста Києва земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі та споруд школи на вул. Миколи Закревського, 43-а у Деснянському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 59, проти – 1, утр. – 1, не гол. – 20).

За пропозицію начальника Головного управління земельних ресурсів Муховикова А.М. – зняти з порядку денного питання „Про продаж земельної ділянки акціонерно-комерційному банку соціального розвитку „Укрсоцбанк” для будівництва, експлуатації та обслуговування головного офісу банку на перетині вулиць Червоноармійської та Ковпака у Печерському районі м. Києва”.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 53, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 28).

За пропозицію депутата Гуленка Д.Й., 6 в.о., – внести до порядку денного питання „Про передачу приватному підприємству „ОБРІЙ 2000” земельної ділянки для будівництва торговельно-офісного комплексу біля депо ст. метро „Лісова” у Деснянському районі”.

 ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 53, проти – 0, утр. – 2, не гол. – 26).

За пропозицію голови Київської міської ради Омельченка О.О. – внести до порядку денного питання:

1.Про утворення постійної комісії Київради з питань містобудування та архітектури та постійної комісії Київради з питань землекористування.

 ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 66, проти – 3, утр. – 0, не гол. – 12).

2.Про розгляд протесту заступника прокурора м. Києва на рішення Київської міської ради від 24.04.2003 №406/566 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування житлових будинків і господарських будівель.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 63, проти – 0, утр. – 1, не гол. – 16).

ВИСТУПИВ: Заступник міністра МВС Міленін Олександр Леонідович.

Головуючий просить проголосувати за кандидатуру Фоменка І.А. замість Ялового В.Б.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 63, проти – 1, утр. – 1, не гол. – 15).

За пропозицію депутата Гуленка Д.Й., 6 в.о., - внести до порядку денного питання „Про виконання повноважень постійної комісії з питань землекористування та містобудування”.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 61, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 18).

Головуючий Омельченко О.О. пропонує проголосувати порядок денний в цілому з урахуванням доповнень.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 68, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 11).

 

Порядок денний (додається).

 

СЛУХАЛИ: Про депутатські запити, заяви, звернення (додаються).

ВИСТУПИЛА: Голова  секретаріату  VІІІ  сесії  Київради  ІV  скликання   Новак Н.В.,11 в.о.

Головуючий зачитав проект рішення про затвердження запитів і поставив його на голосування.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 54, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 23).

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Регламенту Київської міської ради.

Головуючий просить проголосувати перенесення питання на наступне пленарне засідання.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 53, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 25).

СЛУХАЛИ: Про залишення у розпорядженні відкритого акціонерного товариства „Київхліб” частки прибутку (дивідендів), яка належить територіальній громаді м. Києва.

ВИСТУПИВ: Голова постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Присяжнюк В.К., 5 в.о.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 47, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 30).

СЛУХАЛИ: Про звільнення гр. Сімонової М.Г. від сплати пайової участі (внеску) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва.

ВИСТУПИВ: Голова постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Присяжнюк В.К., 5 в.о.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 58, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 19).

СЛУХАЛИ: Про звільнення гр. Гримової Г.О.  від сплати пайової участі (внеску) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва.

ВИСТУПИВ: Голова постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Присяжнюк В.К., 5 в.о.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 58, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 19).

СЛУХАЛИ: Про визнання такими, що втратили чинність, рішення Київради від 29.06.00 №200/921 „Про внесення змін до рішень Київради від27.04.00 №104/825 „Про затвердження грошової оцінки земель м. Києва” та від 10.07.97 №216 „Про плату за землю в м. Києві”.  

ВИСТУПИВ: Голова постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Присяжнюк В.К., 5 в.о.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 51, проти – 1, утр. – 0, не гол. – 25).

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення Київради від 21.12.00 №118/1095 „Про орендну плату за землю в м. Києві”.

ВИСТУПИВ: Голова постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Присяжнюк В.К., 5 в.о.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 48, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 30).

СЛУХАЛИ: Про внесення доповнення до рішення Київради від 27.04.00 №104/825 „Про затвердження грошової оцінки земель м. Києва”.

ВИСТУПИВ: Голова постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Присяжнюк В.К., 5 в.о.

Запитання задав депутат Щербаков В.З., 24 в.о.

Відповідь дав начальник Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради Муховиков А.М.

Головуючий поставив на голосування пропозицію щодо зняття питання на довивчення і дав  протокольне доручення (додається).

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 69, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 9).

СЛУХАЛИ: Про внесення змін рішення Київради від 28.11.02 №140/300 „Про Міську програму забезпечення пожежної безпеки у місті Києві на 2003-2010 роки”.

ВИСТУПИВ: Голова постійної комісії Київради з питань правової політики та депутатської етики Бойчук М.А., 47 в.о.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 57, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 21).

СЛУХАЛИ: Про внесення змін рішення Київради від 11.07.02 №156/156 „Про Програму зміцнення законності, посилення боротьби зі злочинністю у м. Києві на 2002-2006 роки”. 

ВИСТУПИВ: Голова постійної комісії Київради з питань правової політики та депутатської етики Бойчук М.А., 47 в.о.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 60, проти – 0, утр. – 1, не гол. – 16).

СЛУХАЛИ: Про затвердження Київської міської програми „Зайнятість населення на 2005-2008 роки”.

 ВИСТУПИВ: Голова постійної комісії Київради з питань охорони здоровя та соціального захисту Салюта М.Ю., 35 в.о.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 61, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 17).

СЛУХАЛИ: Про ліквідацію управління ветеринарного забезпечення виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації).

ВИСТУПИВ: Голова постійної комісії Київради з питань охорони здоровя та соціального захисту Салюта М.Ю., 35 в.о.

Головуючий поставив на голосування пропозицію щодо зняття даного питання.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 59, проти – 0, утр. – 1, не гол. – 18).

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12.02.04 №17/1226.

ВИСТУПИВ: Голова постійної комісії Київради з питань охорони здоровя та соціального захисту Салюта М.Ю., 35 в.о.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 60, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 18).

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми комплексного розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста.

ВИСТУПИВ: Голова постійної комісії Київради з питань екологічної політики Карабаєв Д.Т., 37 в.о.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 60, проти – 1, утр. – 0, не гол. – 17).

Головуючий поставив на голосування пропозицію про відміну результатів голосування проекту рішення „Про затвердження Програми комплексного розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста”.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 56, проти – 0, утр. – 1, не гол. – 22).

Головуючий запропонував прийняти питання „Про затвердження Програми комплексного розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста” за основу.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 67, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 12).

ВИСТУПИВ: Голова  постійної  комісії  Київради  з питань власності Дейнега В.П., 82 в.о.

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на продовження Фондом Державного майна України строку завершення будівництва обєкта незавершеного будівництва-прибудови спортивно-оздоровчого комплексу „Діпромісто” на бульварі Лесі Українки, 26 у Печерському районі міста Києва.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 52, проти – 1, утр. – 0, не гол. – 26).

Пленарне засідання продовжує вести перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Фоменко І.А., 48 в.о.

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення Київради від 18.03.04 №100/1310 „Про Програму приватизації об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Києва на 2004-2006 роки.

Головуючий оголосив, що пункти 69, 103, 111 запропоновано зняти.

Головуючий Фоменко І.А., 48 в.о., пропонує проголосувати за зняття пункту 111.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 46, проти – 0, утр. – 1, не гол. – 31).

Головуючий поставив на голосування пропозицію щодо зняття пункту 103.

ВИРІШИЛИ:  Рішення не прийнято (за – 42, проти – 3, утр. – 1, не гол. – 32).

Головуючий поставив на голосування пропозицію про вилучення пункту 69.

ВИРІШИЛИ:  Рішення не прийнято (за – 36, проти – 3, утр. – 3, не гол. – 36).

Головуючий поставив на голосування питання „Про внесення змін до рішення Київради від 18.03.04 №100/1310 „Про Програму приватизації об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Києва на 2004-2006 роки” в цілому без пункту 111 і дав протокольне доручення (додається).

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 50, проти – 3, утр. – 2, не гол. – 23).

Слово взяли депутати Головач В.В., 74 в.о., Збуржинський В.Ф., 23 в.о.

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення Київради від 24.06.04 №322/1532 „Про затвердження переліку нежилих будинків територіальної громади міста Києва, які підлягають реконструкції або реставрації за залучені кошти (без останнього пункту (вул. Шутова, 1/59 літ. А)).

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 50, проти – 2, утр. – 0, не гол. – 26).

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу територіально-міжгосподарському обєднанню „Ліко-холдінг” на знесення будівлі котельні та трансформаторного пункту 1571 на вул. Академіка Костичева, 1 у Голосіївському районі міста Києва.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 51, проти – 1, утр. – 0, не гол. – 26).

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення Київради від 19.11.01 №151/1585 та до рішення Київради від 17.12.01 №208/1642 з питань формування комунальної власності міста Києва.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 48, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 30).

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу концертному закладу культури „Муніципальний камерний хор „Київ” на знесення будівлі на вул. Лабораторній, 12.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 59, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 19).

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення Київради від 29.04.04 №203/1413 „Про затвердження Положення про Головне управління правової політики виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації).

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 58, проти – 1, утр. – 0, не гол. – 19).

СЛУХАЛИ: Про передачу в тимчасове користування на умовах оренди нежилих приміщень, продовження термінів дії договорів оренди нежилих приміщень, надання дозволів на встановлення пільгових ставок оплати та про зміни орендних ставок.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 56, проти – 2, утр. – 0, не гол. – 20).

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення Київради від 27.12.01 №208/1642.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 60, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 18).

ВИСТУПИВ: Голова постійної комісії Київради з питань містобудування та землекористування Легеза М.А., 25 в.о.

СЛУХАЛИ: Про відведення земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю „ВІАЛЬ” для будівництва, експлуатації та обслуговування крамниці з збірно-розбірних конструкцій та діючого кіоску з благоустроєм прилеглої території на вул. Леніна, 65-а у Дарницькому районі.

ВИСТУПИВ: Голова постійної комісії Київради з питань містобудування та землекористування Легеза М.А., 25 в.о.

ВИРІШИЛИ:  Рішення не прийнято (за – 41, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 37).

Головуючий Фоменко І.А., 48 в.о., пропонує повторно проголосувати за проект рішення „Про відведення земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю „ВІАЛЬ” для будівництва, експлуатації та обслуговування крамниці з збірно-розбірних конструкцій та діючого кіоску з благоустроєм прилеглої території на вул. Леніна, 65-а у Дарницькому районі”.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 53, проти – 0, утр. – 1, не гол. – 24).

СЛУХАЛИ: Про передачу суб’єкту підприємницької діяльності – фізичній особі Когут Руслані Іванівні земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування автостоянок на вул. Петра Григоренка, 36, 38 у Дарницькому районі.

Головуючий Фоменко І.А., 48 в.о., ставить на голосування відмову даного питання.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 52, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 21).

СЛУХАЛИ: Про передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю „Виробничий комерційний центр „Укрпромвпровадження” для експлуатації та обслуговування виробничого комплексу на залізничній станції Київ-Волинський у Солом’янському районі.

Головуючий Фоменко І.А., 48 в.о., пропонує зняти питання з порядку денного.

ВИРІШИЛИ:  Рішення не прийнято (за – 32, проти – 3, утр. – 0, не гол. – 38).

Головуючий вносить питання на повторне голосування.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 48, проти – 1, утр. – 0, не гол. – 24).

З мотивів виступив депутат Щербаков В.З., 24 в.о.

СЛУХАЛИ: Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю „ЕЛІТА” земельної ділянки для реконструкції з прибудинкової будівлі складу металу під склад-магазин та обслуговуванням на вул. Вербовій, 17-а в Оболонському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 50, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 23).

СЛУХАЛИ: Про оформлення підприємству ФПУ „Учбово-спортивна база олімпійської підготовки „СВЯТОШИН” права користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування будівель та споруд учбово-спортивної бази на 19-км Житомирського шосе у Святошинському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 47, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 26).

СЛУХАЛИ: Про передачу гаражно-будівельному кооперативу „Райдужний” земельної ділянки для експлуатації та обслуговування гаражів на вул. Райдужній у Дніпровському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 56, проти – 0, утр. – 2, не гол. – 15).

СЛУХАЛИ: Про оформлення Інституту геохімії, мінералогії та рудоутворення Національної академії наук України права користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих, господарських будівель і споруд на просп. Академіка Палладіна, 34 у  Святошинському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 55, проти – 1, утр. – 0, не гол. – 17).

СЛУХАЛИ: Про оформлення Інституту загальної та неорганічної хімії ім. Вернадського   Національної академії наук України права користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування адміністративно-лабораторних, складських  будівель і споруд на просп. Академіка Палладіна, 32/34 у Святошинському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 60, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 12).

СЛУХАЛИ: Про передачу акціонерній енергопостачальній компанії „Київенерго” земельної ділянки для завершення будівництва з подальшою експлуатацією та обслуговуванням ремонтно-виробничої бази на вул. Миколи Закревського, 16 у Деснянському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 60, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 14).

СЛУХАЛИ: Про передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю „ГАБРА” для будівництва, експлуатації та обслуговування продовольчої крамниці на вул. Леніна, 2 у  Деснянському районі.

Головуючий Фоменко І.А., 48 в.о., ставить на голосування пропозицію про зняття питання на довивчення.

ВИРІШИЛИ:  Рішення не прийнято (за – 43, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 34).

Головуючий Фоменко І.А., 48 в.о., ставить на голосування проект рішення „Про передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю „ГАБРА” для будівництва, експлуатації та обслуговування продовольчої крамниці на вул. Леніна, 2 у  Деснянському районі”.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 52, проти – 1, утр. – 0, не гол. – 24).

СЛУХАЛИ: Про передачу відкритому акціонерному товариству „Агентство Союздрук” земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих будівель і споруд на вул. Дружківській, 10 у Святошинському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 56, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 21).

СЛУХАЛИ: Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю „РСТ” земельної ділянки для експлуатації та обслуговування офісного комплексу на вул. Феодори Пушиної, 13 у Святошинському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 60, проти – 3, утр. – 0, не гол. – 15).

СЛУХАЛИ: Про оформлення товариству з обмеженою відповідальністю „Агрофірма Крюківщина” права користування земельними ділянками для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Голосіївського району.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 63, проти – 1, утр. – 2, не гол. – 12).

СЛУХАЛИ: „Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю „Експериментальна виробничо-будівельна фірма „ПСП” земельної ділянки для будівництва жилого будинку з підземним паркінгом на вул. Олександра Бойченка, 4-а у Дніпровському районі.

Головуючий Фоменко І.А., 48 в.о., поставив на голосування пропозицію депутата Паламара Б.І., 31 в.о., – зняти з порядку денного питання і дав протокольне доручення (додається).

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 54, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 23).

СЛУХАЛИ: Про оформлення відкритому акціонерному товариству „Вторес” права користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування заготівельного пункту вторинної сировини на вул. Академіка Туполєва, 18-д у Шевченківському районі.

Головуючий Фоменко І.А., 48 в.о., поставив на голосування зняття питання.

ВИРІШИЛИ:  Рішення не прийнято (за – 42, проти – 2, утр. – 0, не гол. – 33).

Головуючий дав протокольне доручення (додається) і поставив на голосування проект рішення „Про оформлення відкритому акціонерному товариству „Вторес” права користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування заготівельного пункту вторинної сировини на вул. Академіка Туполєва, 18-д у Шевченківському районі”.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 48, проти – 1, утр. – 0, не гол. – 28).

СЛУХАЛИ: Про оформлення Управлінню адміністративними будинками Державного управління справами права користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Цитадельній, 7-а у Печерському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 57, проти – 2, утр. – 0, не гол. – 19).

СЛУХАЛИ: Про передачу закритому акціонерному товариству „Трест Київміськбуд-1” земельних ділянок для будівництва торговельно-виставкового комплексу, підземних пішохідних переходів та місць загального користування у підземному просторі під шляховим покриттям на перетині просп. Оболонського та вул. Маршала Тимошенка у Оболонському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 57, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 21).

СЛУХАЛИ: „Про передачу відкритому акціонерному товариству „Київоздобуд” земельної ділянки для експлуатації та обслуговування виробничої бази на вул. Медовій, 5 у Солом’янському районі”.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 63, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 15).

СЛУХАЛИ: Про погодження Акціонерному комерційному промислово-інвестиційному банку (закрите акціонерне товариство) місця розташування рекреаційної території бази відпочинку на Столичному шосе, 133 у Голосіївському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 57, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 20).

СЛУХАЛИ: Про відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю „ТЕХНОБУД” для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку з приміщеннями соціально-громадського призначення та підземним паркінгом на перетині вул. Анни Ахматової та вул. Драгоманова у Дарницькому районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 64, проти – 1, утр. – 0, не гол. – 12).

СЛУХАЛИ: Про надання земельної ділянки комунальному підприємству „КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН” для експлуатації та обслуговування будинку служб метрополітену на вул. Олександрійській, 8 та оформлення права користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування тягової підстанції на вул. Миколи Шпака, 2-а у Шевченківському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 66, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 11).

СЛУХАЛИ: Про надання комунальному підприємству „Київський метрополітен” земельної ділянки для експлуатації та обслуговування станції метро „Хрещатик-2” на вул. Інститутській у Печерському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 64, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 13).

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.03.03 №332/492 „Про надання і вилучення земельних ділянок та права припинення користування землею”.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 60, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 17).

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 10.07.2003 №638-5/798 „Про надання і вилучення земельних ділянок та права припинення користування землею (із змінами внесеними рішенням Київської міської ради від 23.12.2003 №323/1198 „Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 10.07.2003 №638-5/798 „Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею”).

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 54, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 23).

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30.01.2003 №251/411 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам для ведення садівництва”.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 61, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 16).

Пленарне   засідання    продовжує   вести  Київський  міський голова Омельченко О.О.

СЛУХАЛИ: Про передачу дочірньому підприємству „ОАЗІС” земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування офісно-житлового комплексу з підземним паркінгом на вул. Січневого Повстання, 26 у Печерському районі.

Головуючий Омельченко О.О. ставить на голосування пропозицію про зняття питання.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 51, проти – 4, утр. – 0, не гол. – 22).

СЛУХАЛИ: Про передачу приватному підприємству „ФОРТУНА-ХХІ” земельної ділянки для експлуатації, обслуговування та розширення комплексу по розведенню, вирощуванню та вилову цінних порід риби на вул. Промисловій, 4-д у Голосіївському районі.

Головуючий Омельченко О.О. стосовно доопрацювання питання дав протокольне доручення (додається) і поставив на голосування зняття питання.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 65, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 12).

СЛУХАЛИ: Про передачу гр. Хоанг Тхі Хін в короткострокову оренду на 1 рік для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на просп. Червонозоряному, 52 у Соломянському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 51, проти – 0, утр. – 4, не гол. – 22).

Головуючий Омельченко О.О. ставить на голосування пропозицію депутатів – проголосувати в пакеті надання земельних ділянок громадянам (п.п. 29–98 порядку денного).

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 65, проти – 1, утр. – 0, не гол. – 11).

СЛУХАЛИ: Про передачу громадянину Шустеру Віктору земельної ділянки для реконструкції, експлуатації та обслуговування бази відпочинку на вул. Деснянській, 48 у Деснянському районі.

Головуючий Омельченко О.О. поставив на голосування пропозицію про зняття питання і дав протокольне доручення (додається).

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 63, проти – 1, утр. – 0, не гол. – 13).

СЛУХАЛИ: Про передачу земельної ділянки гаражно-будівельному кооперативу „Надія” для обслуговування та експлуатації гаражів на вул. Світлицького, 10 у Подільському районі.

 Головуючий Омельченко О.О. поставив на голосування пропозицію про зняття питання.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 57, проти – 3, утр. – 0, не гол. – 17).

З мотивів обговорення виступила депутат Закревська Л.О., 3 в.о.

СЛУХАЛИ: Про оформлення інституту технічної теплофізики НАН України права користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування будівель і споруд на вул. Академіка Булаховського, 2 у Святошинському районі.

Головуючий Омельченко О.О. ставить на голосування пропозицію про зняття питання на довивчення.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 54, проти – 3, утр. – 0, не гол. – 19).

 СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 10.07.2003 №638-7/798 „Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею”.

Головуючий Омельченко О.О. ставить на голосування пропозицію про зняття питання.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 47, проти – 7, утр. – 0, не гол. – 22).

СЛУХАЛИ: Про передачу відкритому акціонерному товариству „Київметробуд” земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівель і споруд табору відпочинку „Восток” на Житомирському шосе, 19 км у Святошинському районі.

Головуючий Омельченко О.О. ставить на голосування пропозицію про зняття питання на доопрацювання.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 49, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 28).

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23.12.2003 №312/1187 „Про передачу громадянам у приватну власність земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд”.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 51, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 26).

СЛУХАЛИ: Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю „Торговий дім „Верстатобудівний концерн” в оренду земельної ділянки для будівництва житлового будинку з підземним паркінгом та нежитловими приміщеннями на просп. Перемоги, 71-а у Святошинському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 56, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 21).

СЛУХАЛИ: Про передачу музею-майстерні І.П.Кавалерідзе земельної ділянки для створення парку скульптури та мистецької галереї на Андріївському узвозі, 21, 21-а у Подільському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 59, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 18).

СЛУХАЛИ: Про оформлення  відкритому  акціонерному товариству „Заводу залізобетонних виробів – 5” права користування земельними ділянками для експлуатації та обслуговування будівель та споруд майнового комплексу на вул. Резервній, 8 у Оболонському районі.

Головуючий Омельченко О.О. ставить на голосування пропозицію про зняття питання на доопрацювання.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 55, проти – 1, утр. – 0, не гол. – 21).

З мотивів обговорення виступили Київський міський голова Омельченко О.О., депутати Шилюк П.С., 45 в.о., Борисенко С.І., 62 в.о., Присяжнюк В.К., 5 в.о., начальник Головного управління земельних ресурсів Муховиков А.М.

СЛУХАЛИ: Про оформлення товариству з обмеженою відповідальністю „КЛГЗ”, товариству з обмеженою відповідальністю „КИЙБУК”, дочірньому підприємству „Бассікал Україна”, спільному українсько-італійському підприємству з іноземною інвестицією „ТРАНС-ЄВРОПА” (товариство з обмеженою відповідальністю) для експлуатації та обслуговування виробничо-складської будівлі на вул. Сім’ї Сосніних, 3 у Святошинському районі.

Головуючий дав протокольне доручення (додається) і поставив на голосування пропозицію про зняття питання.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 63, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 14).

СЛУХАЛИ: Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю „МУЛЬТІНЕТ” земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування жилого будинку з офісними приміщеннями та прилеглим паркінгом на Дніпровській набережній, 3-7 у Дніпровському районі.

Головуючий Омельченко О.О. ставить на голосування пропозицію про зняття питання на довивчення.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 49, проти – 1, утр. – 0, не гол. – 27).

СЛУХАЛИ: Про передачу відкритому акціонерному товариству побутової хімії „ЗОРЯ” земельних        ділянок для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих будівель і споруд майнового комплексу виробничої бази у пров. Червоноармійському, 14 у Голосіївському районі.

Головуючий Омельченко О.О. ставить на голосування пропозицію про зняття питання на довивчення.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 52, проти – 1, утр. – 0, не гол. – 24).

Головуючий Омельченко О.О. ставить на голосування пропозицію про зняття таких питань:

1.Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю „БАЗІС ІНВЕСТ” земельної ділянки для будівництва торговельно-офісного комплексу з критим тенісним кортом та підземним паркінгом на просп. Повітрофлотському, 63 у Солом’янському районі.

2.Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю „ВІЛЕТА” земельної ділянки для будівництва жилого будинку з приміщеннями соціально-громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Героїв Дніпра (між будинками 38-е та 38-г) у Оболонському районі.

3.Про оформлення товариству з обмеженою відповідальністю „МАТЕКС” права користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування нежилого будинку адміністративно-складського призначення на просп. Московському, 15-а в Оболонському районі.

4.Про передачу приватному підприємству „НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ” земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельного павільйону на вул. Набережно-Печерській, 31 у Голосіївському районі.

5.Про передачу ТОВ „Компанія розвитку проектів „НІКА” земельної ділянки для будівництва житлового будинку на перетині вул. Кіото та вул. Братиславської у Деснянському районі.

6.Про передачу ТОВ „Компанія розвитку проектів „НІКА” земельної ділянки для будівництва житлового будинку на перетині вул. Шолом Алейхема та              вул. Мілютенка у Деснянському районі.

7.Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю „ТРАСТБУД” земельної ділянки для будівництва жилого будинку з приміщеннями соціально-громадського  призначення та підземним паркінгом на розі вулиць Юрія Шумського та Березняківської у Дніпровському районі.

8.Про передачу земельних ділянок приватному підприємству „Інтер-Марс” для експлуатації та обслуговування кафе з літнім майданчиком на вул. Архітектора Городецького, 4 (літера Б) у Печерському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 57, проти – 0, утр. – 1, не гол. – 19).

Головуючий Омельченко О.О. дав протокольне доручення (додається) і поставив на голосування пропозицію про зняття питання „Про поновлення договору оренди земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю „КАШТАНОВЕ МІСТО” на вул. Костьольній, 6-а у Шевченківському районі”.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 56, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 21).

СЛУХАЛИ: Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційній фірмі „РЕМБУДРЕСТАВАЦІЯ” земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування виробничої бази на вул. Електротехнічній, 5 у Деснянському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 57, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 20).

СЛУХАЛИ: Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю „УНІВЕРСУМ” земельної ділянки для реконструкції, експлуатації та обслуговування офісного комплексу на вул. Верхній Вал, 64 (літ. „А”) у Подільському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 63, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 14).

СЛУХАЛИ: Про припинення Генеральній прокуратурі України права постійного користування земельною ділянкою у пров. Виноградному, 4 у Печерському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 56, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 21).

СЛУХАЛИ: Про передачу ВАТ „Київське автотранспортне підприємство 13068” земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Механізаторів, 2 у Солом’янському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення не прийнято (за – 41, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 36).

СЛУХАЛИ: Про оформлення права користування земельною ділянкою Дочірньому підприємству „Домобудівельний комбінат „КРЕДО” для завершення будівництва з подальшою експлуатацією центру дозвілля у складі об’єктів молодіжного жилого комплексу „Молодіжний” на вул. Булгакова, 12 у Святошинському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 51, проти – 1, утр. – 2, не гол. – 23).

СЛУХАЛИ: Про передачу Дочірньому підприємству „Домобудівельний комбінат „КРЕДО” земельної ділянки для будівництва багатоповерхових жилих будинків з об’єктами соціально-побутового  призначення та підземними паркінгами на вул. Градинській, 2, 4 у Деснянському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення не прийнято (за – 38, проти – 1, утр. – 5, не гол. – 33).

З мотивів голосування виступила депутат Качурова Л.В., 20 в.о.

Проект рішення вноситься повторно на голосування.

ВИРІШИЛИ:  Рішення не прийнято (за – 43, проти – 6, утр. – 5, не гол. – 23).

СЛУХАЛИ: Про погодження товариству з обмеженою відповідальністю „УБінвест” місця розташування автозаправної станції на просп. Перемоги, 139 у Святошинському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення  не прийнято (за – 17, проти – 16, утр. – 10, не гол. – 34).

СЛУХАЛИ: Про оформлення Київській міській клінічній лікарні №12 права користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування комплексу будівель та споруд лікарні на вул. Професора Підвисоцького, 4а у Печерському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 59, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 18).

СЛУХАЛИ: Про оформлення права користування земельною ділянкою акціонерному товариству закритого типу „РБУ-56” для експлуатації та обслуговування будівель та споруд виробничої бази на вул. Куренівській, 16-а у Оболонському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення не прийнято (за – 39, проти – 6, утр. – 2, не гол. – 30).

СЛУХАЛИ: Про приватизацію земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд.

ВИРІШИЛИ:  Рішення не прийнято (за – 43, проти – 1, утр. – 4, не гол. – 29).

Головуючий пропонує провести повторне голосування.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 64, проти – 1, утр. – 2, не гол. – 12).

СЛУХАЛИ: Про передачу земельних ділянок Державному підприємству Державному проектному інституту „ДНІПРОВЕРФ”  для будівництва, експлуатації та обслуговування жилих будинків з обєктами соціально-побутового та комунального призначення на перетині вулиць Максима Кривоноса, Івана Климента, Зої Космодемянської та Червонопартизанської у Соломянському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення не прийнято (за – 39, проти – 6, утр. – 8, не гол. – 24).

СЛУХАЛИ: Про зупинення надання земельних ділянок громадянам для будівництва житлових будинків, господарських будівель, для гаражного і дачного будівництва і садівництва в селі Жуляни   Солом’янського району м. Києва (крім місцевих жителів).

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 54, проти – 1, утр. – 3, не гол. – 18).

Головуючий Омельченко О.О. ставить  на  голосування    пропозицію  депутата Євлаха О.Ю., 51 в.о., – зняти на довивчення питання „Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю „ФОРТУНА-М” земельної ділянки для будівництва офісно-житлового комплексу з приміщеннями соціально-громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Леоніда Первомайського, 7-б у Печерському районі”.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 47, проти – 1, утр. – 1, не гол. – 27).

СЛУХАЛИ: Про передачу дочірньому підприємству „Водограй” земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування закладу громадського харчування на Броварському проспекті, 12, 14, 16 у Дніпровському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 53, проти – 3, утр. – 1, не гол. – 19).

СЛУХАЛИ: Про передачу дочірньому підприємству „Водограй” земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування закладу громадського харчування на Броварському проспекті, 16-а у Дніпровському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 61, проти – 0, утр. – 2, не гол. – 13).

СЛУХАЛИ: Про передачу ТОВ „Деніон” земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку з обєктами соціально-громадського призначення на вул. Панаса Мирного, 11 у Печерському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 48, проти – 1, утр. – 2, не гол. – 25).

СЛУХАЛИ: Про передачу земельних ділянок відкритому акціонерному товариству тресту „Київміськбуд-1” ім. Загороднього для будівництва житлових будинків з об’єктами соціально-громадського призначення в урочищі Гончарі-Кожум’яки в межах вулиць Кожум’яцької, Дегтярної та Гончарної у Подільському районі.

ВИСТУПИЛИ: Депутат Єрмак В.А., 60 в.о., начальник Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради Муховиков А.М.

Головуючий Омельченко О.О. поставив на голосування пропозицію про зняття питання на доопрацювання.

ВИРІШИЛИ:  Рішення не прийнято (за – 32, проти – 4, утр. – 2, не гол. – 39).

В  обговоренні  питання  взяли  участь  депутати  Черніков  О.М.,  63 в.о., Скосар І.Є., 79 в.о.

Головуючий повторно поставив на голосування пропозицію про зняття питання на доопрацювання.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 47, проти – 2, утр. – 3, не гол. – 25).

Головуючий Фоменко І.А., 48 в.о., ставить на голосування питання „Про визнання таким, що втратив чинність, пункт п. 9 рішення Київської міської ради від 3 лютого 2000 року №9/730”.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 55, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 22).

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.07.2004 №419-1/1829 „Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею”.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 60, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 17).

СЛУХАЛИ: Про передачу ТОВ „СХІДЦЕМПРОМ” земельної ділянки для експлуатації та обслуговування складських будівель та споруд на вул. Новокостянтинівській, 4-а у Оболонському районі.

Головуючий Фоменко І.А., 48 в.о., ставить на голосування пропозицію про зняття питання.

ВИРІШИЛИ:  Рішення не прийнято (за – 30, проти – 0, утр. – 1, не гол. – 46).

Головуючий оголосив повторне голосування.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 63, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 14).

СЛУХАЛИ: Про передачу релігійній громаді УПЦ Святого  благовірного князя Олександра Невського у Подільському районі м. Києва земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування церкви на вул. Почайнинській, 27/44 у Подільському районі.

Головуючий Фоменко І.А., 48 в.о, поставив на голосування пропозицію про  зняття з порядку денного питання.

ВИРІШИЛИ:  Рішення не прийнято (за – 34, проти – 2, утр. – 0, не гол. – 41).

Головуючий повторно поставив на голосування пропозицію про зняття з  порядку денного питання”.

ВИРІШИЛИ:  Рішення не прийнято (за – 26, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 51).

В обговоренні взяли участь депутати Карандєєв Р.В., 39 в.о., Гич М.М., 14 в.о.

Оскільки 51 депутат не брав участі у голосуванні, головуючий Фоменко І.А., 48 в.о., повторно поставив на голосування пропозицію про зняття з порядку денного питання. 

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 64, проти – 0, утр. – 1, не гол. – 12).

СЛУХАЛИ: Про передачу ТОВ „ЕТРЕКС” земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на Володимирському узвозі, 4 у Печерському районі.

Питання задала депутат Новак Н.В., 11 в.о.

Пояснення дав начальник Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради Муховиков А.М.

В подальшому обговоренні взяли участь депутати Щербаков В.З., 24 в.о., Новак Н.В., 11 в.о., Скосар І.Є., 79 в.о., Шевченко П.В., 34 в.о.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 46, проти – 8, утр. – 3, не гол. – 20).

З мотивів обговорення виступив депутат Борисов В.Д., 67 в.о.

СЛУХАЛИ: Про передачу ТОВ фірмі „ФЕРРО” та товариству з обмеженою відповідальністю „СІННИЙ РИНОК” земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування торгово-офісно-житлового центру з підземним паркінгом та знесення існуючих будівель на вул. Воровського, 17 у Шевченківському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 58, проти – 0, утр. – 1, не гол. – 18).

СЛУХАЛИ: Про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю „СІГМА + LTD” для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельного павільйону-кафе на перетині вулиць Миколи Закревського та Олександра Сабурова у Деснянському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення не прийнято (за – 44, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 32).

СЛУХАЛИ: Про продаж земельної ділянки Дочірньому підприємству з 100% іноземними інвестиціями „СоюзКонтракт Інвестмен” для будівництва, обслуговування та експлуатації готельно-офісного комплексу на вул. Набережно-Хрещатицька, 21 у Подільському районі м. Києва.

Головуючий ставить на голосування пропозицію про зняття з порядку денного питання.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 58, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 18).

СЛУХАЛИ: Про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю Фірмі „АТРІО” для будівництва, експлуатації та обслуговування автозаправної станції з комплексом сервісного обслуговування на вул. Луговій, 2 у Оболонському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 49, проти – 1, утр. – 2, не гол. – 23).

СЛУХАЛИ: Про продаж земельної ділянки суб’єкту підприємницької діяльності – фізичній особі Шустику Георгію Степановичу для будівництва, експлуатації та обслуговування автомийки на вул. Міста Шалетт, 1-а у Дніпровському районі м. Києва.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 47, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 28).

СЛУХАЛИ: Про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю „ЯНКОМ” для експлуатації та обслуговування стаціонарної автозаправної станції на вул. Івана Клименка, 1-а у Солом’янському районі м. Києва.

ВИРІШИЛИ:  Рішення не прийнято (за – 32, проти – 2, утр. – 2, не гол. – 39).

СЛУХАЛИ: Про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю „ГЕОКОН” для будівництва, експлуатації та обслуговування готельно-офісного центру на бульварі Лесі Українки між будинками №№3 та 1/4 у Печерському районі м. Києва.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 53, проти – 0, утр. – 5, не гол. – 17).

СЛУХАЛИ: Про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю „ЮТ” для будівництва, експлуатації та обслуговування автозаправної станції в комплексі з магазином та автомийкою на просп. Свободи, 1-а у Подільському районі м. Києва.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 55, проти – 2, утр. – 2, не гол. – 16).

СЛУХАЛИ: Про продаж земельної ділянки дочірньому підприємству „Ардал” для будівництва, обслуговування та експлуатації автозаправного комплексу на просп. Миколи Бажана, 1-а у Дарницькому районі м. Києва. 

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 55, проти – 1, утр. – 2, не гол. – 17).

СЛУХАЛИ: Про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю „КЛО” для будівництва та експлуатації автозаправної станції з сервісним обслуговуванням на просп. Миколи Бажана, 1-д у Дарницькому районі     м. Києва.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 58, проти – 1, утр. – 0, не гол. – 16).

СЛУХАЛИ: Про продаж земельної ділянки  закритому акціонерному товариству „Оболонь” для будівництва паркінгу для вантажного технологічного транспорту на вул. Богатирській, 3 в Оболонському районі м. Києва.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 55, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 20).

СЛУХАЛИ: Про продаж земельної ділянки дочірньому підприємству „Ардал” для будівництва, обслуговування та експлуатації автозаправного комплексу на просп. Академіка Глушкова, 10 у Голосіївському районі м. Києва.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 56, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 19).

СЛУХАЛИ: Про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю „РІНКО” для будівництва, експлуатації та обслуговування ресторану швидкого обслуговування на просп. Перемоги, 50-а у Шевченківському районі м. Києва.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 60, проти – 1, утр. – 0, не гол. – 14).

СЛУХАЛИ: Про продаж земельної ділянки суб’єкту підприємницької діяльності – фізичній особі Кутовому Володимиру Леонідовичу для будівництва та обслуговування магазину будівельних матеріалів на вул. Миропільській, 29 у Дніпровському районі м. Києва.

Оскільки відсутній проект рішення, головуючий поставив на голосування пропозицію про зняття питання.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 57, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 18).

СЛУХАЛИ: Про продаж земельної ділянки  закритому акціонерному товариству „ПАКЕТ” для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Червоноармійській, 29/31 у Печерському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 50, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 24).

СЛУХАЛИ: Про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю „УКРАЇНСЬКА ІНДУСТРІАЛЬНА ГРУПА” для експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі на вул. Тургенівській, 17-а у Шевченківському районі м. Києва.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 56, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 18).

СЛУХАЛИ: Про передачу міжнародній компанії „ANTARES” (товариство з обмеженою відповідальністю) земельної ділянки  для будівництва жилого будинку з підземним паркінгом на 199 машиномісць на вул. Інститутській, 18 у Печерському районі м. Києва.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 49, проти – 0, утр. – 2, не гол. – 24).

СЛУХАЛИ: Про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю „ЮКОН” для будівництва, експлуатації та обслуговування автозаправної станції на перетині вулиць Індустріальної та Борщагівської у Солом’янському районі м. Києва.

ВИРІШИЛИ:  Рішення не прийнято (за – 41, проти – 0, утр. – 1, не гол. – 33).

Головуючий повторно ставить питання на голосування.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 62, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 13).

СЛУХАЛИ: Про поновлення договору оренди земельної ділянки від 20.11.03 №62-6-00096 та продаж цієї земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю „ПЛЕЯДА” для будівництва, експлуатації та обслуговування автозаправної станції на вул. Братиславській між вулицями Шолом-Алейхема та Академіка Курчатова у Деснянському районі м. Києва.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 61, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 14).

СЛУХАЛИ: Про продаж земельної ділянки суб’єкту підприємницької діяльності – фізичній особі Лелюк Ганні Миколаївні для реконструкції, експлуатації та обслуговування торговельного павільйону з літнім майданчиком на вул. Андрія Малишка, 3-б у Дніпровському районі м. Києва.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 54, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 21).

Оскільки відсутні проекти рішень, головуючий поставив на голосування пропозицію про зняття таких питань:

1.Про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю „СЛАВІЯ” для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку-офісу на       вул. Антоновича (Горького), 25 літера „В” у Голосіївському районі м. Києва.

 2. Про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю „ВБП МЕТА” для експлуатації та обслуговування виробничої бази на вул. Теслярській, 4 у Голосіївському районі м. Києва.  

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 53, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 23).

СЛУХАЛИ: Про продаж земельної ділянки дочірньому підприємству „Науково-виробниче підприємство „Промбудкомплект”    для будівництва, експлуатації та обслуговування автозаправної станції з комплексом сервісно-побутових послуг на вул. Братиславській, 7-б у Деснянському районі м. Києва.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 53, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 22).

СЛУХАЛИ: Про продаж земельної ділянки Воронову Олексію Мартиновичу для реконструкції з розширенням нежитлової будівлі під офісно-житловий будинок  та подальшої його експлуатації та обслуговування на вул. Тарасівській, 9 літера „В” у Голосіївському районі м. Києва.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 52, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 23).

СЛУХАЛИ: Про поновлення договору оренди земельної ділянки від 27.08.03 №66-6-00094 та продаж цієї земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю „Десна-В” для будівництва, експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на просп. Генерала Ватутіна у Дніпровському районі м. Києва.

Оскільки відсутній проект рішення, головуючий ставить на голосування пропозицію про зняття питання.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 54, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 21).

СЛУХАЛИ: Про продаж земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю „Протасів Яр” для будівництва житлового комплексу з об’єктами соціально-культурного та побутового призначення в кварталі вулиць Волгоградської, Докучаєвської, Протасів Яр, Миколи Амосова і Солом’янської у Солом’янському районі м. Києва.

В обговоренні питання взяли участь Київський міський голова            Омельченко О.О., начальник Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради Муховиков А.М., депутати Волков О.М., 72 в.о., Щербаков В.З.,     24 в.о.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 62, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 13).

СЛУХАЛИ: Про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю „АВТОБАНСЕРВІС” для експлуатації та обслуговування автозаправної станції на перетині вулиць Полярної та Петра Дегтяренка в Оболонському районі м. Києва.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 59, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 15).

Депутат Качурова Л.В., 20 в.о., запропонувала проголосувати за питання „Про передачу Дочірньому підприємству „Домобудівельний комбінат „КРЕДО” земельної ділянки для будівництва багатоповерхових жилих будинків з об’єктами соціально-побутового  призначення та підземними паркінгами на вул. Градинській, 2, 4 у Деснянському районі”.

Головуючий  ставить  на  голосування пропозицію депутата Качурової Л.В.,     20 в.о.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 55, проти – 0, утр. – 5, не гол. – 16).

Депутат Гуленко Д.Й.,  6 в.о., запропонував внести до порядку денного питання  „Про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю „МЕТРО КЕШ ЕНД КЕРІ УКРАЇНА” для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельного центру та адміністративного будинку на перетині вул. Соломії Крушельницької та просп. Петра Григоренка у Дарницькому районі м. Києва”.

Головуючий   ставить   на  голосування  пропозицію депутата Гуленка Д.Й.,     6 в.о.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 58, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 18).

СЛУХАЛИ: Про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю „МЕТРО КЕШ ЕНД КЕРІ УКРАЇНА” для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельного центру та адміністративного будинку на перетині вул. Соломії Крушельницької та просп. Петра Григоренка у Дарницькому районі м. Києва.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 59, проти – 1, утр. – 0, не гол. – 16).

Депутат  Гуленко   Д.Й.,   6 в.о., пропонує внести до порядку денного питання  „Про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю „МЕТРО КЕШ ЕНД КЕРІ УКРАЇНА” для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельного центру на просп. Московському в Оболонському районі м. Києва”.

Головуючий  ставить   на  голосування   пропозицію депутата Гуленка Д.Й.,       6 в.о.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 57, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 16).

СЛУХАЛИ: Про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю „МЕТРО КЕШ ЕНД КЕРІ УКРАЇНА” для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельного центру на просп. Московському в Оболонському районі м. Києва.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 54, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 22).

Депутат  Гуленко   Д.Й.,  6 в.о., запропонував внести до порядку денного питання  „Про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю „АвтоНафта” для будівництва, експлуатації та обслуговування автозаправної станції з магазином супутніх товарів та автомийкою на перетині вулиць Братиславської та Крайньої у Деснянському районі м. Києва”.

Головуючий   ставить   на  голосування  пропозицію   депутата  Гуленка   Д.Й.,  6 в.о.,

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 56, проти – 1, утр. – 0, не гол. – 19).

СЛУХАЛИ: Про продаж земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю „АвтоНафта” для будівництва, експлуатації та обслуговування автозаправної станції з магазином супутніх товарів та автомийкою на перетині вулиць Братиславської та Крайньої у Деснянському районі м. Києва.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 61, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 15).

Депутат  Гуленко Д.Й., 6 в.о., запропонував внести до порядку денного питання „Про передачу земельних ділянок громадянам для ведення індивідуального садівництва та для будівництва індивідуального гаража на 21-му км Столичного шосе (урочище Конча-Заспа), ділянка 23 у Голосіївському районі” (фізичні особи: Азаров Олексій Миколайович, Шевченко Раїса Миколаївна, Демченко Василь Максимович, Новосад Людмила Миколаївна, Мринська Марія Григорівна, Ярошенко Федір Олексійович, Смітюх Григорій Євдокимович, Соколова Ольга Андріївна, Кузьменко Сергій Іванович, Резніченко Микола Іванович, Кузьменко Віктор Іванович, Смітюх Ірина Олександрівна, Козуб Олександр Михайлович, Стрелецька Марія Євдокимівна).                                  

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 57, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 16).

СЛУХАЛИ: Про передачу земельних ділянок громадянам для ведення індивідуального садівництва та для будівництва індивідуального гаража на 21-му км Столичного шосе (урочище Конча-Заспа), ділянка 23 у Голосіївському районі” (фізичні особи: Азаров Олексій Миколайович, Шевченко Раїса Миколаївна, Демченко Василь Максимович, Новосад Людмила Миколаївна, Мринська Марія Григорівна, Ярошенко Федір Олексійович, Смітюх Григорій Євдокимович, Соколова Ольга Андріївна, Кузьменко Сергій Іванович, Резніченко Микола Іванович, Кузьменко Віктор Іванович, Смітюх Ірина Олександрівна, Козуб Олександр Михайлович, Стрелецька Марія Євдокимівна).      

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 58, проти – 1, утр. – 0, не гол. – 17).

Головуючий ставить  на  голосування пропозицію про внесення до порядку денного питання „Про продаж земельної ділянки Дочірньому підприємству з 100% іноземними інвестиціями „СоюзКонтракт Інвестмен” для будівництва, обслуговування та експлуатації готельно-офісного комплексу на вул. Набережно-Хрещатицька, 21 у Подільському районі м. Києва”.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 57, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 19).

СЛУХАЛИ: Про продаж земельної ділянки Дочірньому підприємству з 100% іноземними інвестиціями „СоюзКонтракт Інвестмен” для будівництва, обслуговування та експлуатації готельно-офісного комплексу на вул. Набережно-Хрещатицька, 21 у Подільському районі м. Києва.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 60, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 16).

СЛУХАЛИ: Про поновлення договору оренди земельної ділянки від 07.10.03 №62-6-00079, укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю „Альма-2”.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 55, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 21).

СЛУХАЛИ: 1.Про передачу гр. Кондратенку Михайлу Миколайовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Менделєєва, 14 у Печерському районі.

2.Про передачу громадянину Боковенку Григорію Івановичу земельної ділянки для експлуатації та обслуговування жилого будинку на вул. Підлісній, 2 у Святошинському районі.

3.Про передачу гр. Атаманюку Івану Петровичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Петропавлівському, 25-а у Подільському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 64, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 12).

СЛУХАЛИ: Про надання земельної ділянки будинку відпочинку „Пуща-Водиця” Державного управління справами для розширення території будинку відпочинку „Пуща-Водиця” на вул. Вишгородській в Оболонському районі.

Депутат Іванченко В.П., 15 в.о., пропонує провести поіменне голосування.

Головуючий Омельченко О.О. ставить на голосування пропозицію депутата Іванченка В.П., 15 в.о.

ВИРІШИЛИ:  Рішення не прийнято (за – 19, проти – 9, утр. – 7, не гол. – 39).

Головуючий ставить  на  голосування запропонований проект рішення

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 61, проти – 3, утр. – 3, не гол. – 8).

СЛУХАЛИ: Про передачу земельних ділянок громадянам України для будівництва, експлуатації і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, для будівництва індивідуальних гаражів та для ведення індивідуального садівництва на вул. Вишгородській, 150 у Оболонському районі (2 проекти).

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 58, проти – 1, утр. – 0, не гол. – 16).

СЛУХАЛИ: Про передачу приватному підприємству „Рубін-С” земельної ділянки для будівництва спортивно-розважального комплексу на перетині просп. Володимира Маяковського та вул. Каштанової у Деснянському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 60, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 15).

СЛУХАЛИ: Про передачу земельної ділянки державному підприємству „Національна кіностудія художніх фільмів імені Олександра Довженка” для будівництва житлового будинку з вбудованими приміщеннями та автопаркінгом на вул. Молдавській у Шевченківському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 59, проти – 1, утр. – 0, не гол. – 15).

Про передачу Національному університету харчових технологій” земельної ділянки для будівництва жилого будинку з паркінгом та вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення на бульв. Тараса Шевченка, 27 у Шевченківському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 53, проти – 1, утр. – 0, не гол. – 21).

З мотивів голосування виступив Київський міський голова Омельченко О.О. і дав протокольне доручення (додається).

СЛУХАЛИ: Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю „Євро-Луно-парк” земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельно-культурно-розважального та готельно-офісного комплексу на вул. Попудренка, 63 у Деснянському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 47, проти – 1, утр. – 0, не гол. – 27).

СЛУХАЛИ: Про передачу приватному підприємству „Азнавур” земельних ділянок для  обслуговування та експлуатації торговельних майданчиків на вул. Індустріальній, 2/49 у Соломянському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 59, проти – 1, утр. – 1, не гол. – 14).

СЛУХАЛИ: Про оформлення товариству з обмеженою відповідальністю „Господарство Требухівське” права користування земельною ділянкою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Дарницького району.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 63, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 12).

СЛУХАЛИ: Про оформлення сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю „Нова Україна” права користування земельними ділянками для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Деснянського  району.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 65, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 10).

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до п.47 рішення Київської міської ради від 18.03.2004 №125/1335 „Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування”.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 57, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 18).

СЛУХАЛИ: Про передачу закритому акціонерному товариству „Будівельні технології” земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування офісно-готельного, культурно-розважального комплексу з підземним паркінгом на Володимирському узвозі, 4 у Печерському районі.

Головуючий Омельченко О.О. ставить на голосування проект рішення з доповненнями Фоменка І.А., 48 в.о.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 57, проти – 3, утр. – 1, не гол. – 14).

СЛУХАЛИ: Про передачу приватному підприємству „ОБРІЙ 2000” земельної ділянки для будівництва торговельно-офісного комплексу біля депо ст. метро „Лісова” у Деснянському районі.

Запитання задала депутат Новак Н.В., 11 в.о.

Головуючий Омельченко О.О. дав протокольне доручення до підпису.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 52, проти – 1, утр. – 2, не гол. – 19).

СЛУХАЛИ: Про надання школі мистецтв Деснянського району міста Києва земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі та споруд школи на вул. Миколи Закревського, 43-а у Деснянському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 59, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 15).

Депутат Поляченко В.А., 75 в.о., запропонував внести до порядку денного питання „Про передачу гр. Костюхіну Миколі Васильовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на вул. Привітній, 8-а у Солом’янському районі”.

Головуючий ставить на голосування прохання депутата Поляченка В.А.,            75 в.о.,

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 63, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 13).

СЛУХАЛИ: Про передачу гр. Костюхіну Миколі Васильовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на вул. Привітній, 8-а у Солом’янському районі.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 60, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 16).

В подальшому обговоренні взяли участь депутати Волков О.М., 72 в.о.,    Гуленко Д.Й., 6 в.о., Скосар І.Є., 79 в.о.

СЛУХАЛИ: Про розгляд протесту заступника прокурора м. Києва на рішення Київської міської ради від 24.04.2003 №406/566 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування житлових будинків і господарських будівель”.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 64, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 13).

СЛУХАЛИ: Про виконання повноважень постійної комісії Київради з питань містобудування та землекористування.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 56, проти – 1, утр. – 0, не гол. – 20).

СЛУХАЛИ: Про утворення постійної комісії Київради з питань містобудування та архітектури та постійної комісії  Київради з питань землекористування.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 56, проти – 0, утр. – 2, не гол. – 12).

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення Київради від 24.06.99 №317/418 „Про визначення порядку організації та проведення у Києві недержавних масових громадських заходів політичного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 46, проти – 8, утр. – 2, не гол. – 21).

Депутат Волков О.М., 72 в.о., запропонував внести до порядку денного питання землекористування.

Головуючий дав доручення Гуленку Д.Й., 6 в.о., підготувати на наступну сесію.

Депутат Странніков А.М., 38 в.о., підтримав пропозицію депутата Волкова О.М., 72 в.о.

Депутат Борисов В.Д., 67 в.о., зачитав звернення до депутатів ВРУ.

Головуючий поставив на голосування пропозицію про включення до порядку денного питання „Про звернення депутатів Київської міської ради до Верховної Ради України”.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 73, проти – 0, утр. – 0, не гол. – 5).

СЛУХАЛИ: Про звернення депутатів Київської міської ради до Верховної Ради України.

ВИРІШИЛИ:  Рішення прийнято (за – 73, проти – 0, утр. – 2, не гол. – 6).

Оскільки всі питання порядку денного вичерпані, пленарне засідання оголошується закритим.

Головуючий підвів підсумки пленарного засідання, подякував присутнім.

Велася стенограма  пленарного засідання та аудіозапис.

 

 

 

 

Київський міський голова                   О.Омельченко

 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про зміну назви комунального підприємства «ЛІК» м. Києва» та реорганізацію шляхом приєднання комунального підприємства «МІСЬКИЙ МАГАЗИН» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про проведення перевірки належного виконання умов договорів оренди, позички та охоронних договорів укладених щодо комунального майна територіальної громади міста Києва, здійснення контролю за використанням такого майна, орендарем чи користувачем (позичальником) якого є релігійні організації (об’єднання), керівний центр (управління) яких
  • Про особливості звільнення самовільно зайнятих та самовільно забудованих релігійними організаціями (об’єднаннями), керівний центр (управління) яких знаходиться за межами України в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та/або тимчасово окупувала частину території України, чи які мають канонічні та
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ВИРОБНИЧОМУ ЦЕНТРУ «ЄВРОДІМ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для розміщення, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди/виїзди) на перетині вулиць Старонаводницької та Лаврської у Печерському районі міста Києва (
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГІЛЬДІЯ НЕРУХОМОСТІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди/виїзди) на просп. Валерія Лобановського, 116 у Голосіївському районі міста Києва (776473016)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГІЛЬДІЯ НЕРУХОМОСТІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди/виїзди) на просп. Відрадному, 105 у Солом'янському районі міста Києва (472013612)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГІЛЬДІЯ НЕРУХОМОСТІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди/виїзди) на просп. Відрадному, 105 у Солом'янському районі міста Києва (572001061)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВЕСТ ОЙЛ ГРУП» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди/виїзди) на вул. Академіка Заболотного, 174-а у Голосіївському районі міста Києва (370188786)