Петиція щодо повернення киянам землі Скверу Небесної сотні прийнята до розгляду

Будівля Київської міської ради

Tool items

Петиція щодо повернення киянам землі Скверу Небесної сотні прийнята до розгляду

Електронна петиція «Повернути землю Скверу Небесної сотні киянам» набрала необхідну, згідно з рішенням Київської міської ради № 103/2006 від 8.10.2015 «Про затвердження Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій», кількість голосів та прийнята до розгляду відповідно з Положенням.

Відтак, вказана петиція набрала 10715 голосів, при мінімально необхідних 10000.

Київський міський голова Віталій Кличко вже доручив Постійній комісії Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування, а також Постійній комісії Київради з питань екологічної політики розглянути електронну петицію в установленому порядку.

Авторка петиції Євгенія Кулеба зазначає: «Сквер Небесної сотні (Київ, вул. Михайлівська 24-26) - результат роботи волонтерів, які створили на місці масштабного смітника в центрі столиці квітучий сад, місце проведення культурних заходів, свят для дітей, зокрема дітей переселенців та учасників АТО. Два роки триває боротьба в правовому полі за повернення киянам історичного центру, злочинно проданого за часів Черновецького». За словами авторки петиції, громада продовжує боротися за Сквер Небесної сотні і захистить його, тому що він став символом того, що завдяки єднанню людей зміни на краще можливі.

«Ми вимагаємо виконати передвиборчу обіцянку і повернути Сквер Небесної сотні киянам!», - пише Євгенія Кулеба.

Із повним текстом петиції можна ознайомитись за посиланням: https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=2040

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»