Перейменування: у столиці з'явиться провулок Сергія Параджанова

Перейменування вулиць

Tool items

Перейменування: у столиці з'явиться провулок  Сергія Параджанова

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення щодо уточнення назв, перейменування вулиць та провулків у Києві. 

Відтак, перейменують:
1. Вулицю Дибенка Павла — на вулицю Сім'ї Шовкоплясів (Оболонський р-н);
2. Вулицю Павлика Морозова — на вулицю Академіка Оппокова (Оболонський р-н);
3. Вулицю Профінтерну — на вулицю Забайківську (Голосіївський р-н);
4. Вулицю Миколи Скрипника — на вулицю Миколи Лукаша (Солом'янський р-н);
5. Вулицю Петра Шелеста — на вулицю Миколи Плахотнюка (Деснянський р-н);
6. Провулок Бакинських Комісарів — на провулок Василя Сухенка (Дніпровський р-н);
7. Провулок Шаумяна — на провулок Сергія Параджанова (Шевченківський р-н). 

Дане рішення сприятиме демократизації українського суспільства та його просування на шляху до європейських цінностей, а також вшановує пам'ять видатних діячів.

Всі перейменування пройшли громадські обговорювання на єдиному веб-порталі територіальної громади в спеціальній рубриці Е-МІСТО.
Рішення підтримали 64 депутати.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОФІСУ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Симона Петлюри, 7/9 у Шевченківському районі міста Києва (303903326)
  • Про деякі питання використання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та перебуває у володінні та користуванні приватного акціонерного товариства «Акціонерна компанія «Київводоканал»
  • Про затвердження моніторингових звітів за 2023 рік про реалізацію Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року та про виконання Плану заходів на 2021–2024 роки з реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГО-ПРОМИСЛОВА ГРУПА «ТЕХЕНЕРГОМАШ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування закладу торгівлі та побутового обслуговування населення на просп. Науки, 31 у Голосіївському районі міста Києва (303916622)
  • Про затвердження змін до деяких рішень Київської міської ради