Перейменування: у столиці з'явиться провулок Сергія Параджанова

Перейменування вулиць

Tool items

Перейменування: у столиці з'явиться провулок  Сергія Параджанова

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення щодо уточнення назв, перейменування вулиць та провулків у Києві. 

Відтак, перейменують:
1. Вулицю Дибенка Павла — на вулицю Сім'ї Шовкоплясів (Оболонський р-н);
2. Вулицю Павлика Морозова — на вулицю Академіка Оппокова (Оболонський р-н);
3. Вулицю Профінтерну — на вулицю Забайківську (Голосіївський р-н);
4. Вулицю Миколи Скрипника — на вулицю Миколи Лукаша (Солом'янський р-н);
5. Вулицю Петра Шелеста — на вулицю Миколи Плахотнюка (Деснянський р-н);
6. Провулок Бакинських Комісарів — на провулок Василя Сухенка (Дніпровський р-н);
7. Провулок Шаумяна — на провулок Сергія Параджанова (Шевченківський р-н). 

Дане рішення сприятиме демократизації українського суспільства та його просування на шляху до європейських цінностей, а також вшановує пам'ять видатних діячів.

Всі перейменування пройшли громадські обговорювання на єдиному веб-порталі територіальної громади в спеціальній рубриці Е-МІСТО.
Рішення підтримали 64 депутати.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на бульв. Чоколівському, 10 у Солом'янському районі міста Києва (729970411)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі павільйону 6ПЗ на вул. Андрея Шептицького Митрополита, 24 у Дніпровському районі міста Києва (354194580)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі теплового пункту на просп. Маяковського Володимира, 69-А у Деснянському районі міста Києва (656514158)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 19-А у Деснянському районі міста Києва (575841617)
  • Про передачу малому приватному підприємству «ІНТЕРСЕРВІС-АСП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель торгівлі на Печерській площі, 1 у Печерському районі міста Києва (534844591)