Орендарям комунального майна можуть подовжити чинні ставки до кінця 2017 року

Прапор України біля будівлі Київської міської ради

Tool items

Орендарям комунального майна можуть подовжити чинні ставки до кінця 2017 року

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили проект рішення про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24.04.2015 №415/1280 “Про затвердження положення про оренду майна територіальної громади міста Києва”.

Відповідний проект рішення має на меті подовжити орендні ставки за майно територіальної громади Києва в розмірі 50% встановленого обсягу та орендної плати, визначеної за результатами конкурсу, до 31 грудня 2017 року. Поки ж орендні ставки встановлюються на 1 рік від дати прийняття рішення.

“Ця пільга не застосовується до високорентабельного виду бізнесу. Тобто це об'єкти комунікації, пункти обміну валюти, банки, фінансові установи, ломбарди, це ресторани з нічним режимом роботи, ювелірні магазини. Разом з тим, ця знижка не поширюється і на всі об'єкти, які були здані в оренду на умовах конкурсу. Ця пільга розповсюджується, в першу чергу, на приміщення, в яких надають побутові послуги, приміщення для громадських організацій, спортивних секцій, склади”, — говорить депутат Київради Максим Конобас.

“Продовження чинних ставок на оренду комунального майна сприятиме тому, що підприємці не відмовлятимуться від договорів, бо знатимуть, що цих 50% вони можуть заплатити. Насправді, попереду ще багато роботи спрямованої на розвиток малого підприємництва, без якого, по суті, не може стало розвиватися будь-яка інноваційно-орієнтована, а особливо європейська держава. І ми, як міська влада, вбачаємо необхідність максимально сприяти розвитку малого та середнього бізнесу в столиці. Це додаткові робочі місця та податкові надходження до місцевого бюджету”, — зазначив секретар Київради Володимир Прокопів, який є співсуб'єктом подання даного рішення.

Відповідний проект рішення уже підтримала постійна комісія Київради з питань власності, тепер документ розглядатимуть на пленарному засіданні Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про засудження діяльності релігійних організацій (об’єднань) та їх структур, керівні центри (управління) яких знаходяться на території держави-агресора російської федерації, зокрема, Української православної церкви (Московського патріархату), та звернення до Верховної Ради України
  • Про внесення змін до Міської цільової програми підвищення організації та безпеки дорожнього руху в місті Києві до 2022 року
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень у Тверському тупику, 9 у Печерському районі міста Києва (553501708)
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельних ділянок у постійне користування для цілей підрозділів 09.01 - 09.02, 09.04 - 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталів 75:920 та 75:722 (Київське лісництво, квартал 77) у Святошинському районі міста Києва (
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки в постійне користування для цілей підрозділів 09.01 - 09.02, 09.04 - 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталу 75:919 (Київське лісництво, квартал 76) у Святошинському районі міста Києва (401417616)