Оприлюднено список громадян, які виявили бажання бути включеними до списків присяжних районних судів міста Києва

Tool items

До уваги громадськості!

 

Оприлюднюємо список громадян, які виявили бажання бути включеними до списків присяжних районних судів міста Києва

 

Голосіївський районний суд міста Києва

Кущ Ольга Вікторівна

 

Семенюта Євген Володимирович      

 

Деснянський районний суд міста Києва

 

Кононюк Віталій Володимирович

 

Подільський районний суд міста Києва

 

Овчаренко Віолетта Левонівна

 

Якщо Вам відомі обставини, які унеможливлюють включення цих громадян до списків присяжних районних судів м. Києва, просимо повідомити про це постійну комісію Київської міської ради з питань дотримання законності, правопорядку та зв'язків із правоохоронними органами.

Електронна адреса для повідомлень: [email protected]

Інформуємо, що розгляд заяв кандидатів у присяжні районних судів міста Києва відбудеться на засіданні постійної комісії Київської міської рад з питань дотримання законності, правопорядку та зв’язків із правоохоронними органами

16.12.2020  о 13.00 за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 36,

зала засідань 1017 (10-й поверх).

 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про відмову громадянину Пікінеру Олександру Васильовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального житлового будинку та господарських будівель на вул. Максименка Федора в Оболонському районі міста Києва (750637017)
  • Про відмову громадянину Бардадиму Ігорю Ігоровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва жилого будинку між будинком на вул. Боричів тік, 23 та земельною ділянкою з кадастровим номером 80000000000:85:516:0035 у Подільському районі міста Києва (201246126)
  • Про відмову громадянці Чалій Лідії Володимирівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Якова Качури, 89 у Святошинському районі міста Києва (534201884)
  • Про відмову громадянину Савіну Олексію Генадійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку у Печерському районі міста Києва (729558015)
  • Про надання громадянину Коробці Євгенію Анатолійовичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Московському, 11 у Солом'янському районі міста Києва (719205015)