Олеся Зубрицька: Безбар'єрність простору включає доступність не лише окремих об'єктів, а й шляхів руху до них

Tool items

Безбар'єрність простору включає доступність не лише окремих об'єктів, а й шляхів руху до них. Про це повідомила депутатка Київської міської ради Олеся Зубрицька на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров'я, сім'ї та соціальної політики.

За словами депутатки, один з наслідків війни – це збільшення кількості людей з інвалідністю, які повинні бути інтегровані у всі сфери життя суспільства і, в першу чергу, мати фізичний доступ до всіх об'єктів у місті.

«Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська протягом останніх двох років активно співпрацює з Департаментом транспортної інфраструктури КМДА. І наголошує, що при виконанні всіх робіт щодо створення безбар'єрного середовища у місті Києві важливо здійснювати постійну міжвідомчу комунікацію при плануванні робіт. Оскільки є багато суміжних територій, які мають різних балансоутримувачів, всі структурні підрозділи, які здійснюють роботи щодо доступності інфраструктури мають проводити міжвідомчі наради. І робити так, щоб не лише окремий об'єкт був доступний, а й були забезпечені безперешкодні шляхи руху до нього», – наголосила Олеся Зубрицька.

Депутатка додала, що мова йде про забезпечення доступності не тільки для людей, які пересуваються у кріслі колісному, але і для  людей з порушеннями зору, слуху та інших маломобільних груп населення.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20 січня 2022 року № 4175/4216 «Про затвердження міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022-2024 роки»
  • Про запровадження щорічного міського конкурсу «Мистецькі Горизонти»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 14 грудня 2023 року № 7531/7572 «Про бюджет міста Києва на 2024 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2024–2026 роки
  • Про передачу громадянину Пшеничному Ростиславу Івановичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва у пров. Лісостеповому - 1, буд. 15 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДОВО-ДАЧНЕ ТОВАРИСТВО «СТАДНЕ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (483279522)
  • Про включення до Переліку другого типу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 18 червня 2004 року № 63-6-00134, укладеного між Київською міською радою та фізичною особою - підприємцем Джерою Сергієм Петровичем для будівництва, експлуатації і обслуговування комплексу відпочинку (кафе з літнім майданчиком) на вул. Центральній у Дарницькому районі м. Києва (459363362)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.09.2011 № 18/6234 «Про порядок укладання мирних угод у спорах щодо майна територіальної громади міста Києва у процесі їх розгляду в судах загальної юрисдикції»
  • Про створення комунального закладу «Малий груповий будинок «Щасливе дитинство» Дарницького району м. Києва»