На встановлення відеокамер у навчальних закладах столиці освоїли 24,3 млн грн

Прапор України біля будівлі Київської міської ради

Tool items

На встановлення відеокамер у навчальних закладах столиці освоїли 24,3 млн грн 

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати заслухали звіт Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА) щодо виконання у першому півріччі міської цільової комплексної програми “Освіта Києва. 2016-2018”.

Відповідна цільова програма складається з 11-ти підпрограм: дошкільна освіта, загальна середня освіта, інклюзивна та спеціальна освіта, виховання та позашкільна освіта, професійно-технічна освіта, вища освіта і наука, гранти Київського міського голови, єдиний інформаційно-освітній простір навчальних закладів комунальної форми власності, методична, технічна підтримка закладів освіти, будівництво, реконструкція та капітальний ремонт закладів освіти, оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти.

За словами, директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА) Олени Фіданян, фінансування галузі “Освіта” було збільшено у 1,5 рази, а річний бюджет за січень-червень цього року виконаний на 44,3%.

“Ми пишаємося тим, що заборгованість по виплаті заробітної плати працівникам навчальних закладів міста Києва відсутня.  Ми здійснюємо доплату вихователям за роботу у переповнених групах, вводимо додаткові штатні одиниці асистентів вихователів у групи інклюзивного навчання. Хочу відмітити, що за цих пів року було збільшено мережу інклюзивних класів на 135%, а також створено Інклюзивний ресурсний центр”, - розповіла Олена Фіданян. 

Окрім того, було своєчасно і повністю профінансовано 26 закладів профтехосвіти. А на гранти Київського міського голови було витрачено 0,5 млн грн. 

“24,3 мільйони гривень місто витратило на встановлення відеокамер у кожному навчальному закладі. На пілотний проект “Електронний підручник” для учнів 5-х класів було освоєно 5 мільйонів гривень. На комп'ютерну техніку витратили 26,6 мільйонів, а на обладнання кабінетів природничо-математичного циклу — 9,5. Ще 8 мільйонів гривень витрачено на інтерактивні лазерні тири, їх встановили у більш як 80-ти школах столиці» – наголосив голова профільної комісії Андрій Странніков. 

Також було здійснено термомодернізацію 1 загальноосвітнього навчального закладу і капітально відремонтовано 101 дах, 46 фасадів, 22 харчоблоки, у 179 навчальних закладах було замінено вікна — відзвітували у профільному Департаменті.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ТРИКОТАЖНА ФАБРИКА «РОЗА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі ремонтно-механічного цеху та складу сировини на вул. Нововокзальній, 41 у Солом’янському районі міста Києва (523844611)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НОВОСЕРВІСБУД ІНВЕСТ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Прирічній, 13 в Оболонському районі міста Києва (432417873)
  • Про передачу громадянину Марченку Анатолію Вікторовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Кам'янець-Подільській, 2-Б у Святошинському районі міста Києва (227032414)
  • Про передачу громадянам Федоренку Миколі Тимофійовичу та Матлавській Софії Іванівні земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Кудрявській, 7 у Шевченківському районі міста Києва (627293916)
  • Про надання об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «ТЕРЕМКІВСЬКА 3А» земельної ділянки в постійне користування для будівництва, обслуговування та експлуатації житлового будинку на вул. Теремківській, 3-А у Голосіївському районі міста Києва (407442648)