На капітальне будівництво в 2016 передбачено 1,3 млрд грн

Пленарне засідання сесії Київської міської ради

Tool items

На капітальне будівництво в 2016 передбачено 1,3 млрд грн

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли програму соціально-економічного розвитку та бюджет міста на 2016 рік.

Згідно з проектом бюджету передбачено фінансування об’єктів капітального будівництва на загальну суму 1,3 млрд грн за рахунок коштів спеціального фонду. Пооб’єктний розподіл асигнувань на фінансування капітальних вкладень визначений в програмі соцекономрозвитку.

Згідно з рішенням, планується продовжити будівництво та реконструкцію закладів освіти, культури, охорони здоров’я, об’єктів комунальної сфери, а саме: будівництво загальноосвітньої школи на перетині вул. Лебедєва Кумача та Землячки, реконструкцію та будівництво прибудови до середньої загальноосвітньої школи № 140 на вул. Львівській, 47/8, будівництво дитсадку на просп. Науки, 63-А, реконструкцію з підсиленням фундаментів будівель дитячої клінічної лікарні № 7 на вул. Підвисоцького, 4-Б Печерського району, модернізацію та розбудову інженерних мереж міста, здійснення заходів по реконструкції дамб мулових полів № 1 та № 2 Бортницької станції аерації, будівництво артезіанських свердловин малої продуктивності, подальший розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури та поліпшення транспортного забезпечення, а також хімічне закріплення ґрунтів на окремих ділянках Сирецько-Печерської та Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену.

Нагадаємо, бюджет міста Києва на 2016 рік прийнятий з доходами на рівні 27,136 млрд грн. та видатками – 25,638 млрд грн.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.06.2018 № 926/4990 «Про продаж земельної ділянки або права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні) для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу для обслуговування автомобілістів на розі Столичного шосе та вул. Лютневої у Голосіївському районі м. Києва» (597949499)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26.02.2010 № 44/3482 «Про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та експлуатації автомийки на вулиці Крайній, земельна ділянка 1-в у Деснянському районі м. Києва» (354929451)
  • Про продаж земельної ділянки на Оболонській площі, 4 у Оболонському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ОМЕГА5» для експлуатації та обслуговування торговельного павільйону (333860350)
  • Про продаж на земельних торгах земельної ділянки (або права оренди на неї) на вул. Академіка Заболотного, 5-б у Голосіївському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування механізованого гаража (443499434)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Петропавлівській, 2-б у Подільському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ПАВІЛЬЙОН ПЕТРОПАВЛІВСЬКИЙ» для експлуатації та обслуговування будівлі громадського харчування та роздрібної торгівлі (211667647)